Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

"Monte Pacis" kviečia į vyno parodą – šventę VINALIA RUSTICA!

2015-09-03
Paskelbk savo straipsnį

Visais laikais tautos brangino savo žemėje augančias gamtos vertybes, tad dažnai derliaus rinkimas buvo laikomas ne tik atsakingu darbu, bet ir ypač svarbiu ritualu. O darbai užbaigiami šventėmis! Bėgant metams, keičiantis ne tik tradicijoms, bet ir klimatui, kai kurios jų išnyko, o kitos išaugo iki festivalių, švenčiamų ir šiandien. Šviežiai spaustu vynu kvepiančios kaimiškos vynuogių ir kitų gėrybių rinkimo šventės minimos daugelyje šalių, o kildinamos net iš senovės Romos laikų, kai buvo vadintos VINALIA RUSTICA.

Rugsėjo 11 – 12 dienomis pažintiniame, saikingą vyno kultūrą puoselėjančiame renginyje vyno importuotojai “Amka”, “ Filipopolis”, “Vyno guru”, „Monte Pacis“ pristatys vyno pasaulio naujienas, o „Gintaro Sino vynas“, „Sakiškių alus“, „Sušvės midus“, „Gerėja sūris“, „Obuolių namai“ geriausius savo sukurtus produktus. Abi dienas savo srities profesionalai Rimantė Budrytė – Kvietkauskienė, Erikas Augustinavičius, Gintaras Sinas, Linas Zakarevičius , Irina Putrimienė bei Indra Ramanauskienė konsultuos visus norinčius, ves paskaitas ir degustacijas ne tik apie vyną, tačiau ir midų, sūrį, alų, netgi parfumerijos ir vyno draugystę! Prie šventiškos atmosferos prisidės aksominio balso savininkė Jazzyville, viena populiariausių dj merginų Emma, kuriai akomponuos saksofonistas Dario Kodek, „Šokių akademijos“ šokėjai ne tik padovanos šokį, bet ir pakvies prisijungti visus norinčius šventės dalyvius . Abu vakarus vyks ypatingos vakarienės-degustacijos su MONTE PACIS šefu, somelje, gėrimų gamintojais. Pirmąjį vakarą vainikuos stilizuotas vynuogių traiškymas, linksmą šventės atmosferą kurs DJ Emma ir saksofonistas Dario Kodek, o antrąją šventės dieną pradėsime vėlyvaisiais pusryčiais – degustacija. Parodą vainikuos akustinis Jazyyville koncertas.

Šventės programa >>>

Bilietai parduodami Monte Pacis registratūroje. Informacija teikiama telefonu 8655 95 185 arba el. paštu info@montepacis.lt

DĖMESIO! Perkant svetingumo komplekse MONTE PACIS, keturis bilietus galite įsigyti už trijų kainą