Miunchene išleista Biblijos receptų knyga

Miunchene išleista Biblijos receptų knyga

Ne vienerius metus Niujorko pastorius Anthony F. Chiffolo ir Miuncheno knygų redaktorius Rayneris W. Hesse analizavo Bibliją kulinariniu aspektu. Jie atidžiai tyrė Senojo ir Naujojo testamento vietas, kuriose pasakojama apie tai, ką gėrė ir valgė Biblijos personažai. Vėliau, išanalizavę ir papildomus istorinius šaltinius, nusprendė patys stoti prie viryklės ir praktiškai patikrinti biblijinius receptus.

Po sunkaus darbo pasaulį išvydo originalus dviejų autorių leidinys „Gaminame su Biblija: receptai ir istorija“ (Anthony F. Chiffolo, Rayner W. Hesse. „Kochen mit der Bibel“. Beck Verlag, München). Knygoje galima rasti daug Biblijos receptų: 15 salotų, 16 užkandžių, 13 sriubų, 18 vegetariškų ir begalė žuvies bei mėsos patiekalų. Beje, radijo stotis „Vokiška banga“ („Deutsche Welle“, Vokietija) leidinį pavadino savaitės knyga.

Prie kiekvieno recepto pateikiama išskirtinė vieta iš Biblijos, istoriniai įvairių tautų kulinarijos vystymosi etapai. Knyga iliustruota geografiniais žemėlapiais ir garsių menininkų paveikslų reprodukcijomis. Originalaus leidinio kaina 19,90 EUR.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.gotovim.ru
Nuotrauka: www.chbeck.de
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną