Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Metų pabaigoje - ypatingų viskių degustacija

2011-12-02
Paskelbk savo straipsnį


„Glenmorangie“ distilerija sukėlė tikrą revoliuciją viskio brandinime. Jie vieni pirmųjų pradėjo naudoti įvairius „finišus“, kuomet viskis brandinimo pabaigoje supilamas į kito tipo statinę. Ragausime net du „Glenmorangie“ viskius ir pasakosime ne tik šios distilerijos istoriją, bet ir išskirtinį dėmesį skirsime viskio brandinimo procesui. Juk ne veltui teigiama, kad viskio brandinimo metu suformuojama nuo 60 % iki 80 % jo skoninių savybių.

Kad iki galo suprastume ir perkąstume statinės poveikį į pagalbą kviečiame „Balvenie Golden Cask“. Tai netipinis egzempliorius viskio pasaulyje. Šis viskis buvo brandintas romo statinėje, o įsigyti jo galima išskirtinai tik „duty free“ parduotuvėse. Arba tokiuose geruose baruosw, kaip viskio baras „W 1640“ :)

Degustaciją baigsime Lietuvoje praktiškai neaptinkamu „Ardmore“ viskiu. Jis įdomus tuo, kad tai yra dūminis viskis iš Highlands regiono, kuriame paprastai durpiniai viskiai nėra gaminami. Šis viskis buvo brandinamas taip vadinamose „
quarter casks” statinėse, o tai reiškia, kad viskis bręsdamas mažesnėse talpose kvapniasias medžiagas iš medienos pasisavina per trumpesnį laiką.

Degustacijos vedėjas – Šarūnas Karalius.

Neužmirštamas vakaras viskio bare „W 1640” vyks gruodžio 7 dieną, trečiadienį. Durys atidaromos 18:30. Degustacijos pradžia: 19:00.

Degustacijos kaina vienam asmeniui – 50 Lt.
Tik su išankstiniais bilietais!
Vietų skaičius labai ribotas! Bilietus galite įsigyti viskio bare „W 1640” baro darbo metu.

DEGUSTACIJOS MENIU:

- GLENMORANGIE ORIGINAL 10 YO (Highlands regionas)
- GLENMORANGIE QUINTA RUBAN 12 YO (Highlands regionas)
- BALVENIE GOLDEN CASK RUM FINNISH 14 YO (Speyside regionas)
- ARDMORE (Highlands regionas)


Kontaktai pasiteiravimui:

El. paštas: baras@viskiobaras.lt
Tel.: 8 657 53440