Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Mėsainių valgymo čempionate – žvaigždžių desantas

2011-05-11
Paskelbk savo straipsnį

Jau šį šeštadienį, gegužės 14 d., prekybos ir pramogų centre “OZAS” ištisas žvaigždžių desantas unikaliame naminių mėsainių valgymo čempionate susigrums su prekybos centro lankytojais. Kramtymo miklumą išbandyti žada tokie žinomi pramogų verslo atstovai kaip Donatas Baumila, Skaiva Jasevičiūtė, Gytis Šapranauskas bei visuomet žavios "Olialia" mergaitės.

"American Homeburger" naminių mėsainių valgymo čempionate numatytos dvi rungtys. Visų pirma dalyviams teks kuo greičiau sukrimsti vieną didįjį dvigubą mėsainį. Kiek atsikvėpę ir užgniaužę soties jausmą kovotojai imsis antrosios rungties – per dvi minutes į save sutalpinti kuo daugiau mėsainių.

Mitybos įgūdžių čempionatas prasidės pačiu pietų metu – 13 val. trečiajame prekybos centro aukšte "Food court" zonoje.

Kramsnotojų paradui diriguos atsakingi maisto mylėtojai ir niekuomet sveiko humoro nestokojantys ZIP FM laidų vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys. Vaikinai žadėjo būti itin griežtais teisėjais, valgant mėsainius nebus leidžiama “pamesti” nė vieno agurkėlio ar sezamo sėklytės.

Renginio organizatoriai visus dalyvius apdovanos specialiais diplomais, na o pirmųjų trijų vietų laimėtojų laukia išties vertingi prizai.

Čempionate dalyvauti bus taip pat smagu kaip ir jį stebėti iš šalies, kadangi specialus prizų fondas įsteigtas ir visiems smalsuoliams žiūrovams.

"Džiaugiamės vis liberalėjančia ir linksmėjančia Lietuvos liaudimi. Smagu organizuoti originalius, nuotaikingus renginius, dar smagiau, kai jie sulaukia tokio didelio susidomėjimo ir palaikymo", - pasakojo vienas iš renginio organizatorių.

Beprecedentį naminių mėsainių valgymo čempionatą stebės ir televizijos kameros. Žvaigždžių mitybos ypatumus vėliau išvysime žydruosiuose LNK televizijos ekranuose.

Jau šį šeštadienį užsuk į pramogų ir prekybos centrą "OZAS". Akių paganyti, žvaigždių pakalbinti, sočiai pavalgyti ir prizų atsiimti.

Dalyvio anketa>>

Užpildytas dalyvių anketas siųskite adresu:  Linas.Jablonskas@gmail.com

Telefonas asiteiravimui dėl konkurso: +370 605 31059