Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Meniu.lt švenčia 10 metų jubiliejų

2012-11-28
Paskelbk savo straipsnį

Nuo pat įkūrimo Meniu.lt katalogo tikslumą ir aktualumą įvertino bei duomenis naudojo Lietuvos turizmo departamentas (sistemai Travel.lt), „Verslo žinios“ (leidiniams „Restoranų gidas“), įmonės partneriai, daugelio miestų turizmo informaciniai centrai bei eilė internetinių svetainių, kurios bandė mus nesėkmingai kopijuoti.

Vienas iš pagrindinių Meniu.lt portalo šūkių visuomet buvo: „Visos Lietuvos maitinimo ir pramogų įstaigos“. Per pirmuosius metus buvo surinkta (o vėliau pastoviai atnaujinama) visos Lietuvos maitinimo ir pramogų įstaigų duomenų bazė – t.y. į portalą buvo suvestos beveik visos, tuo metu, Lietuvoje veikiančios kavinės, restoranai, pakelės užeigos ir t.t. Atsižvelgdami į vartotojų ir lankytojų interesus, neapsiribojome suvesdami tik sausą įmonės informaciją – „minimalios“ informacijos apimtis viršijo įvairių katalogų reklaminės informacijos kiekį...

2003 metais pradėję kurti, profesionalams skirtą, restoranų ir viešbučių tiekėjų katalogą ir naujienų skiltį („HoReCa“ dalis Meniu.lt portale) padėjome pagrindus žurnalui „Restoranų verslas“, kuriame skelbiame maitinimo, viešbučių ir pramogų įstaigų rinkos aktualią informaciją. Šiandien „Restoranų verslo“ straipsnius cituoja geriausi Lietuvos šefai, o konsultaciniai straipsniai yra vieni stipriausių Lietuvos kulinarinės spaudos akiratyje.

„Nuo pat įmonės įkūrimo mūsų veikla nebuvo vien tik paprastas verslas, tai buvo ir iki šiol tebėra savotiška „liga“, kurios niekaip neišsigydome – mes džiaugiamės už Jūsų restoranų ir kavinių sėkmę ir pergyvename jei Jums nesiseka, mes einame pas Jus į svečius ir „sergame“ tuo, kuo gyvenate Jūs – geru maistu, fainais klientais ir įdomiais tiekėjais” – teigia vienas iš Meniu.lt iniciatorių Artūras Nečejauskas.

Meniu.lt ir „Restoranų verslo“ kolektyvas dėkoja visiems klientams ir partneriams, be kurių indėlio nebūtų tiek daug pasiekta. Taip pat sakome Ačiū! ir visiems portalo lankytojams bei žurnalo skaitytojams – visas darbas ir pastangos skiriamos Jums.