Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Meniu.lt atsinaujina ir keičia savo prekinį ženklą

2017-03-16
Paskelbk savo straipsnį

Kovo mėn. startavo atsinaujinęs Meniu.lt portalas. Savo estetika, patogumu ir funkcionalumu portalas lygiuosis į geriausius užsienio internetinius projektus. Tačiau išlaikys ir esminius savo išskirtinumus – tai kryptinga ilgametė strategija bei profesinė specializacija nuo pat įkūrimo.

Naujajame Meniu.lt portale didžiausias dėmesys bus skiriamas vartotojui: visa aktualiausia informacija apie naujausius šalies restoranus, rekomendacijos, atsiliepimai ir vertinimai, visa svarbiausia informacija apie mėgstamus restoranus ir kavines – bus pasiekiama greitai ir  patogiai vienoje vietoje.

„Užimame vienas stipriausių pozicijų restoranų naujienų valdymo rinkoje, todėl portalo pokyčiais norėjome išryškinti prekės ženklo puoselėjamas vertybes: patirtį ir modernumą, nuolatinį tobulėjimą bei atvirumą. Taip pat siekiame būti lengvai atpažįstami bei tapti dar labiau patrauklesniais šiuolaikiniam vartotojui“, – kruopščiai parengtą atsinaujinimą pristatė UAB MENIU | meniu.lt projektų vadovė Elena Pipiraitė-Ziblienė, kuri su Meniu.lt projektu dirba nuo pat jo įkūrimo.

Meniu.lt yra pirmasis maitinimo bei pramogų įstaigų portalas, dar 2000 metais įžengęs į tuometinę, dar menkai elektronizuotą sritį ir sukūręs unikalią restoranų naujienų, reklamos ir katalogų sistemą, kuri tapo svarbi bei naudinga tiek patiems restoranams, tiek ir jų klientams.

Meniu.lt atsinaujinimas efektyvesnei komunikacijai

UAB Meniu, valdanti Meniu.lt portalą atnaujina ir prekinį ženklą bei dizainą ir bendrą portalo funkcionalumą „Atsižvelgdami į 170 000 unikalių lankytojų per mėn. poreikius, parengėme dar patogesnį funkcionalumą, greitesnį veikimą bei reikalingos informacijos pasiekiamumą. Atsinaujina ir prekinis Meniu.lt ženklas, kuris ne tik reprezentuoja projekto koncepciją, bet kartu tampa ir dar aiškesnis, greitai suvokiamas, pateisinantis vartotojo lūkesčius”,- apie atnaujinimus kalba įmonės UAB Meniu projektų vadovė Gintarė Šležaitė.

Daugelis Meniu.lt portalo funkcijų yra laiko išbandytos, pasiteisinusios, kaip itin patogūs įrankiai restoranams ir vartotojams, o portale sukaupta informacija yra viena plačiausių ir tiksliausių Lietuvos rinkoje. Atsinaujinęs portalas gerokai patobulino esamas funkcijas bei pasipildė naujomis.

Papildomų funkcijų nauda ir išskirtinumas

Svarbiausios iš naujausių funkcijų, kurios padės restoranams ir jų lankytojams efektyviau komunikuoti tarpusavyje tai – integruota staliukų rezervavimo sistema, prekyba restoranų dovanų kuponais, universali maisto į namus užsakymo sistema, kurią padės įgyvendinti partneriai.  Personalizuota vietos banketams pasirinkimo sistema  ir, žinoma, patogiausia mobilioji aplikacija informacijai gauti ir operacijoms daryti bet kur ir bet kada, kuri startuos jau mėn. pabaigoje.

Svarbiausi atnaujinimai padėsiantys restoranų vadovams pasiekti savo tikslines grupes tai –  restoranų statistikos peržiūra ir kontrolė, dovanų kuponų generavimas ir pardavimas, ir patobulintos labiausiai pasiteisinusios funkcijos – integracija su Facebook, vizualus ir funkcionalus renginių ir akcijų skelbimas.

Apie meniu.lt

Meniu.lt – tai jau 17 metų veikiantis pirmasis, didžiausias, nepriklausomas specializuotas restoranų verslo portalas apie maistą, gėrimų ir produktų naujoves, visus Lietuvos restoranus, klubus, kavines, barus bei kitas maitinimo įstaigas. Restoranų gidas turi nuolaitinį tikslinių lankytojų srautą (iki 12000 apsilankymų per dieną). Daugiau nei 450 000 pežiūrų per mėnesį. Portalo lankytojai gali ne tik semtis žinių maisto srityje, bet ir lengvai bei vienoje vietoje rasti tinkamiausią vietą savo šventei, renginiui ar šiaip egzotiškai vakarienei naujame restorane.