Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Megzti, panašūs į meno kūrinius ir valgomi (įdomu)

2009-09-22
Paskelbk savo straipsnį

Megzti ne taip jau paprasta. Tam reikia kruopštumo, kūrybos, o svarbiausia - kantrybės. Artėjant žiemai vis dažniau pagalvojame apie šiltą megztinį, spalvotas pirštines ar švelnų šaliką... Rankų darbo kūriniai vėl tampa madingi bei vertinami. Originalumas šiandien itin svarbu. Tačiau šis straipsnis ne apie stilingą aprangą.

Esu beveik įsitikinusi, jog net užkietėjusiems smaližiams niekuomet neteko geriant arbatą ragauti megztinio rankovės, siūlų kamuoliuko ar šaliko...

Norėdami paragauti šio neįprasto gardėsio, į kandį pavirsti nebūtina. Pakanka mokėti gaminti arba turėti nemenką sumelę pinigėlių, kad galėtumėte įsigyti keletą žymiųjų „Knit Night“ pyragaičių (Knit Night Cupcakes), kuriuos gamina Marta Stiuart (Martha Stewart).

„Megzti pyragaičiai“ (ang. Knit Night Cupcakes) – tai marcipaniniai saldumynai, kuriuos „mezga“ Marta. Moteris gardumynus tiesiog paverčia tikrais šedevrais, meno kūriniais. Iš pirmo žvilgsnio nė nesuprasi ar tai suvenyrinė skulptūrėlė, maketas ar tikras, valgomas pyragaitis.

„Numegzti saldų megztuką, šaliką ar pirštinę prireiks ne mažiau keturių valandų“, - sako tie, kurie buvo Martos pamokėlėse. Pastarosios vyksta Niujorke ir Bostone. Kaip gimsta mažyčiai meno kūriniai galite pamatyti čia: Video:

Ar gi ne skaniai ir žaismingai atrodo?

Tokie pyragaičiai ne tik pagyvins Jūsų stalą, suteiks originalumo vakarėliui bei nustebins svečius, bet gimtadienio ar kokia kita proga nudžiugins artimą ar draugą.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: designspongeonline.com
Nuotraukos: designspongeonline.com
Meniu.lt informacija