Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Medininkai“ – vieta švęsti gyvenimą!

2011-12-22
Paskelbk savo straipsnį
Ieškantiems malonių akimirkų ir  norintiems pasinerti į nepamirštamą maisto ir kvapų kulinarinę kelionę, restoranas „Medininkai“ kviečia šventinius vakarus praleisti pas mus.

Kurdama šventinį meniu restorano šefė Barbora Šafranavičienė siekė didelio išskirtinumo, ypatingo skonio gamų bei naujų potyrių restorano svečiams ir, kaip teigia ji pati, kiekvieną patiekalą žada pagardinti  pagrindiniu ir svarbiausiu ingridientu – meile.

Taigi, ko gali tikėtis šventinius vakarus planuojantys praleisti restorane „Medininkai“ arba dar neapsisprendę, tačiau ieškantys tos ypatingos vietos ypatingam vakarui?


„Sekdamas vieną po kito naujametinio meniu patiekalus, svečias neabejotinai patirs įvairiausių skonių derinius, o taip pat atras dar mažai žinomus ar ne taip plačiai paplitusius ingredientus. Kad ir karštas tigrinių krevečių užkandis su jūriniais šparagais, paskanintas  artišokų-salierų kremu bei sambukos-šafrano padažu. Patiekalas  pagardintas jūriniais šparagais – tai  dar visai naujiena Lietuvos padangėje. Restoranas juos gauna šviežius, todėl svečiai galės pajusti neatrastą skonį“, - sako B.Šafranavičienė.

Palydėdami  paskutiniąsias 2011-ųjų, Triušio (Kiškio) metų,  dienas, gurmanai taip pat mėgausis gardžiąja triušio šlaunele, apvyniota parmos kumpiu, šalavijais, troškinta baltojo vyno ir grietinėlės padaže bei patiekiama su bulvių apkepu ir garuose paruošta bei aromatingomis žolelėmis paskaninta paprika.

O galbūt norite išbandyti greičiausią žuvį Vahu?  Ji dažniausiai pagaunama Havajų krantuose, kur dar plačiau žinoma kaip Ono, tai Havajiečių kalboje reiškia “skanu“, „gardu“ , ir ne be reikalo.

Pagal išvaizdą ši žuvis labai panaši i barakudą arba į karališkąją skumbrę, bet skonis visiškai kitoks. Vahu žuvies mėsa yra balta, nuostabiai subtilaus bei švelnaus skonio ir labai vertinama gurmanų. Vahu migruoja vandenynais kaip ir tunas bei marlinas, tačiau, skirtingai negu šios žuvys,  turi mažiau skalsaus skonio "kraujo mėsos" raumenų, kurie daug darbuojasi plaukiant ilgą atstumą,”-  pasakoja B.Šafranavičienė.

Ši žuvis bene geriausiai žinoma sportinėje žvejyboje dėl didelio plaukimo greičio, siekiančio daugiau nei 80 km per valandą,  bei aukštos kokybės mėsos. Tai viena greičiausių jūros žuvų.

Vahu žuvis taip pat bus puikus pasirinkimas visiems,  norintiems ne tik itin gardaus, tačiau ir sveiko patiekalo.

„Ši žuvis yra nepamainomas sveikatos šaltinis, mažai sočiųjų riebalų bei natrio”, - teigia B.Šafranavičienė.

Vahu žuvies filė yra  patiekiama su bulvių ir salierų muslinu ir cukinijų bei pomidoriukų rutuliukais, pagardinta grūdėtų garstyčių-grietinėlės padažu bei jūros dumbliais. 

Restoranas “Medininkai” yra įsikūręs XVI a. senamiesčio rūsiuose, kur pajusite namų dvasią bei aplinkos aristokratiškumą. Tai iš tiesų vienas seniausių bei žymiausių restoranų Vilniuje, besididžiuojantis ilgametėmis tradicijomis bei turtinga istorija,  garsus tiek išskirtine maisto kokybe, tiek virtuvės šefų profesionalumu. Namų dvasia, dėmesys detalėms, maisto kokybei, paruošimui -  neveltui šis restoranas yra laikomas kokybės garantu, mat patiekalai jo meniu yra ne vieno kulinarijos čempionato medalininkai, savo kokybe, skoniu pavergę kompetetingą virėjų komisiją. Padovanokite sau ir savo artimiesiems nepamirštamą šventinę vakarienę,  mėgaukitės buvimu kartu ir tiesiog - švęskite gyvenimą!

Foto: Tomo Larionovo

Staliukų rezervacija telefonu:
tel.: +370 600 86491
el.p.: medininkai@medininkai.lt
www.medininkai.lt
Aušros Vartų g. 8, Vilnius