Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Maskvoje įrengti ikrų automatai (pasaulyje)

2010-05-25
Paskelbk savo straipsnį

Rusijos sostinėje gyvena apie 11 milijonų žmonių, tai didžiulis megapolis – vienas brangiausių miestų pasaulyje. Gastronominiu aspektu ši šalis pasaulyje asocijuojasi pirmiausia su „vodka“, visų antra su „caviar“.

Esame pratę prie kavos ir užkandžių automatų, tačiau šįkart rusai nustebino savo išradingumu. Nuo šiol Maksvos gyventojai galės mėgautis ikrais tiesiai iš automato, pastarieji sudėti į stiklinius indelius ar skardines. Automatai pastatyti skirtingose trisdešimt trijose Maksvos vietose. Vienas iš automatų įrengtas Maskvos mero ofise, kiti – valstybinių įstaigų pastatuose. Atrodo, kad ikrai gana populiarūs tarp Rusijos valdininkų. Tik deja po kurio laiko meto ofise esantis automatas sugedo – neaišku, ar dėl didelio norinčių užkąsti ikrų srauto, ar dėl techninių gedimų.

Beje, šio prabangaus užkandžio indelio kaina , priklausomai nuo ikrų svorio, svyruoja nuo 150 iki 600 rublių, t.y apie 13,5 - 54 Lt.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl
Nuotrauka: corbis.com
MENIU.LT infomacija

2010 05 25