Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Maistas geroms emocijoms

2017-06-12
Paskelbk savo straipsnį

Ar žinote, kad Klaipėdoje yra vieta, kur viename meniu, telpa visos Lietuvos, ir šiek tiek Europos, patikrinti patiekalų hitai (pasaulyje dar vartojamas terminas – angl. comfort food)? „Comfort food“ - tai gerų laikų prisiminimai, grįžimas į nostalgiškus laikus, kuomet jautėtės labiau atsipalaidavę, šiek tiek labiau laimingi ir nerūpestingi... Argi nenorite grįžti į tokių jausmų būseną?

Jautienos carpaccio, kiaulės karka, šviežios baltijos žuvies stroganina, kavinėje "Senoji Hansa", įsikūrusioje pajūrio „sostinėje“,  yra privalomi paragauti patiekalai, kad pajustumėte tikrą žemaitišką maisto dvasią ir atrastumėte tikro maisto skonį! Reiklesniems svečiams, sekantiems vyraujančias mėsos patiekalų tendencijas, siūlomas brandintos jautienos antrekotas.

„Senoji Hansa“ siūlo išties platų meniu, kurio nemažą dalį sudaro grill patiekalai, kur svarbiausias dėmesys skiriamas šviežioms, kokybiškoms žaliavoms, ne paslaptis - Žemaitijos ūkininkai tai puikiai užtikrina. Vegetarams taip pat yra ką pasirinkti - labiausiai rekomenduojami daržovių blynai su miško grybų padažu. „Namų“ gamybos arbatomis jau nieko nenustebinsi, bet šaltalankių, imbiero, spanguolių arbatos čia kitokios nei visur.