Madonna restoranuose nevalgo

Madonna restoranuose nevalgo

Dainininkė Madonna visad atrodė žavingai, tačiau pastaruoju metu jos formos – tiesiog tobulos! Žinoma moteris pasirinko griežtą Ashtanga jogos rutiną, kuri ir padeda išlaikyti nepriekaištingas kūno formas nuo galvos iki pat pirštų galiukų. Šou pasaulio atstovė taip pat laikosi griežtos sveikos mitybos dietos ir visiškai atsisako nereikalingo maisto.

(*Ashtanga joga – energinga, greita joga, nuo kurios kūnas tampa lankstus, ugdoma ištvermė, jėga ir koncentracija).

Ji beveik penkiasdešimtmetė dviejų vaikų mama, tačiau jos figūra grakšti kaip 25-erių merginos. Tokių kūno formų pavydėtų bet kuri dailiosios lyties atstovė. Tokį efektą dainininkė pasiekė dėl griežtos disciplinos ir fizinio tobulinimo programos. Vadovaudamasi sveika gyvensena ir trenerio patarimais, daili ir daininga žvaigždė laikosi makrobiorinės dietos. Laikantis šios dietos, būtina vartoti tik natūralius, cheminėmis trąšomis neapdorotus produktus, išaugintus natūraliomis sąlygomis. Visas maistas – vegetariškas, tai yra jokių kiaušinių arba pieno produktų! Pop muzikos deivė sukramto kiekvieną gabaliuką, nes taip maistas daug geriau įsisavinamas. Paslaptis ta, kad kol kramtai, į smegenis patenka signalas apie pasisotinimą. Tokiu būdu tu automatiškai suvalgai mažiau! Kiekvienas maitinimasis dainininkei – ypatinga ceremonija. Paklausta apie mitybą, dainininkė atsakė: „Aš tikrai nevalgau maisto restoranuose. Juk niekad negali žinoti, būti tikras, iš ko jis pagamintas, argi ne taip?“.

Madonnos dienos valgiaraštis
Pusryčiai: avižinė košė, išvirta vandenyje arba sojų piene.
Pietūs: ryžiai su porais ir truputį apkepta žuvis.
Vakarienė: sojos sūris su kviečiais ir daržovėmis.

Dietos privalumai ir trūkumai
Pagrindinės sudedamosios dietos dalys – javai, daržovės ir žuvis. Taip pat sojos varškė ir jūrų dumbliai. Mėsai, duonai ir pieno produktams – griežčiausias tabu.
Privalumai. Nuolatinis maitinimasis pagal makrobiotinius principus – garantija, kad niekada nepriaugsi svorio!
Trūkumai. Ši dieta reikalauja griežtos disciplinos. Užkandžiauti greitojo maisto kavinėse griežtai draudžiama!

Dieta labai sveikai veikia visą organizmą, nes visi vartojami produktai – natūralūs, ypač mažai apdoroti kulinariniu būdu.

Parengė Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://www.shapefit.com
Nuotraukos: http://www.babble.com; http://readingharry.com  
(trečioje nuotraukoje dainininkė su šeima)
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną