Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

LRVVKA ataskaitinis susirinkimas ir prezentacija

2012-01-29
Paskelbk savo straipsnį

Kaip sakoma, Nauji metai – nauji lapai, nauji planai ir pažadai.

Perverskime ir mes, virėjai ir mums prijaučiantys, būsimų metų kalendoriaus lapus; pasižymėkime būsimas mums svarbias datas, ženklinančias prezentacijas, svarbius Lietuvos ir tarptautinius konkursus bei išvykas į būsimus šių metų neeilinius pasaulinius ir Lietuvos virėjų renginius.

Tad susiburkime pirmą kartą šiais metais LRVVKA prezentacijoje – vasario 05 d., 12 val. sporto bare „Stars & Legends“, esančiame viešbutyje „Šarūnas“, Raitininkų g. 4.

Po LRVVKA ataskaitinio susirinkimo, į kurį kviečiami LRVVK asociacijos nariai (2012-02-05 d., 11 val.), kuriame išsirinksime naują Tarybą ir Prezidentą, pakviesime ir kitus renginio svečius apžvelgti jau prasidėjusių metų gastronomijos pasaulio naujienų, vėl pasisemti patirties iš mūsų virtuvės meistrų, sužinoti, kokios mūsų Rėmėjų naujienos palengvins mūsų darbą per visus ateinančius metus.

Renginio pabaigoje, šventiškai nusiteikę, ne tik pakelsime putojančio vyno taurę už naujai išrinktą Prezidentą ir Tarybą, bet ir ragausime mūsų virtuvės meistrų pagamintų šventinių patiekalų.

Skelbiame šių metų LRVVK asociacijos renginių privalomą aprangos kodą – ir LRVVK asociacijos nariai, ir svečiai prezentacijose laukiami tik su virėjų švarkais. Nuo šiol prašome pagerbti virėjų renginius – tik su virėjų apranga !!!

Kurdami naujus patiekalus, kaip visada, galėsime pasinaudoti geriausiais mūsų mielų Rėmėjų pasiūlymais, kurie tikrai palengvina mūsų virtuvės meistrų darbą...

Išankstinė registracija būtina!
Dalyvavimo kaina vienam asmeniui – 50 Lt, LRVVKA nariams – nemokamai.

Registracija ir informacija el.paštu info@lrvvk.lt arba tel. 8 674 51045; (8 5) 2713171.


LRVVKA informacija