Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Londone įsikūręs beprotiškas restoranas (pasaulyje)

2009-09-23
Paskelbk savo straipsnį

Londone, Soho rajone įsikūręs restoranas „Bob Bob Ricard“ sukėlė tikrą sensaciją. Čia siūloma brangiais vynais mėgautis su didžiule nuolaida... Restoranas atidarytas praėjusių metų gruodį, dar visai neseniai, tačiau artimiausiu metu šiai vietai klientų netrūks...

Masinančios, net 75 procentų nuolaidos vynams: 1985 metų Chateau Haut Brion kaina siekia 318 svarų, tuo tarpu Gordon Ramsay restorane, esančiame žinomame „Claridges“ viešbutyje, šis vynas kainuoja 682 svarų. „Bob Bob Ricard“ siūlo mėgautis ir mokėti už butelį Bollinger Vieilles Vignes Francaises 416 svarų mažiau nei „Maze“ restoranas.

Pasak vyno ekspertų, tokių nuolaidų jie nematė ir negirdėjo visą gyvenimą. O štai Rusijos šaltinio duomenimis, restoranas priklauso rusui Leonidui Šutovui. Nežinia koks yra tokių nuolaidų tikslas, tačiau apie šį žmogų Londone netyla kalbos.

Kiek pasidomėjus apie šį restoraną ir kokteilių barą, spaudoje galima rasti nemažai publikacijų: „...beprotiškas pavadinimas, beprotiškas restoranas... padavėjai čia vaikšto su rausvais, o padavėjos – su mėlynais švarkais. Sąskaita už pusryčius nuliūdins net optimistą“, - rašoma „The Guardian“. Kitame straipsnyje kritikuojamas sudėtingas ar net visai neištariamas pavadinimas – apeliuojama į tai, kad žodžio „Ricard“ negalima ištarti be komiško prancūziško akcento.

Nepaisant neigiamų vertinimų, interjeras nepalieka abejingų: „...restoranas įrengtas retro stiliumi, dviviečiai ar keturviečiai staliukai, dengti marmuru ant kiekvieno įrengti mygtukai, skirti užsisakyti šampano vežimėlį. Ant Venecijos stiliaus veidrodinių lubų kabo išraiškingi kubizmo stiliaus šviestuvai, o nuo sienų žvelgia protėviai iš portretų, puoštų tamsia mediena ir spindinčia oda.“ ( The Independent ).

Bloomberg.com rašo, jog tai vienas gražiausių restoranų Londone, kuriame siūlomas maisto komfortas, supraskit paprastas maistas už nemažą kainą – jautienos kotletas kainuoja apie 27 svarus. Atrodo, kad šis restoranas sukurtas stebinti...

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; guardian.co.uk; independent.co.uk
Nuotraukos: guardian.co.uk; independent.co.uk
Meniu.lt informacija