Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Linas Adomaitis pristatys akustinę programą Kairėnų vasaros festivalyje

2015-07-07
Paskelbk savo straipsnįLino Adomaičio ir gitaristo Andriaus Murencevo (Paco) programa yra patikrinta daugelyje festivalių scenų. Šiame koncerte klaustytojai bus maloniai nustebinti, kai jautriai ir preciziškai, skambant gitaros pritarimui Linas atliks ryškiausius visų laikų savo muzikinius perlus, nepamirštant ir naujausio albumo „Laiko mašina" hitų.

Specialiai šiam koncertui ruošiama programa ir repertuaras atskleis dar vieną Lino Adomaičio ypatingą savybę – jis geba valdyti įvairiausių žanrų muziką. Tai, ko gero, ir yra stipriausias profesionalo bruožas. „Kairėnų vasaros festivayje man bus labai smagu atlikti būtent šią programą ir būtent su Paco, nes tiems, kas nori šiek tiek atsipūsti nuo triukšmo ir pasinerti į akustikos vandenį - šiame koncerte mes su Paco palaikysime kompaniją nuo jaukios VU Botanikos sodo scenos, - sako Linas Adomaitis.

Atlikėjas žada po koncerto nepabėgti ir kiekvienas norintis galės nusifotografuoti ar gauti Lino Adomaičio autografą su palinkėjimu.

Daugiau informacijos: http://kairenai.aularestoranas.lt/meniu/