Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Lietuviškiems pieno produktams – tarptautinis įvertinimas

2012-10-07
Paskelbk savo straipsnį
„Gauti apdovanojimus iš kompetentingos Rusijos ekspertų komisijos „WorldFood Moscow 2012“ parodos metu – svarbus įvertinimas mūsų pieninei. Tai įrodo, kad einame teisinga linkme ir pristatome naujus produktus, kuriuos vertina mūsų gaminamų pieno produktų vartotojai ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Kasmet tarptautinėse parodose nustebiname išskirtinių skonių ir kokybės šv. pieno produktų naujienomis, ir toks mūsų naujovių įvertinimas – didelė paskata ir toliau gaminti aukštos kokybės, sveikus pieno produktus, atrasti naujus skonius ir kurti pieno produktų vartojimo kultūrą Lietuvoje ir kitose šalyse“,– sakė AB „Vilkyškių pieninė“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Funkcinis jogurtas su obuoliais ir avižomis – tai itin skanus ir sveikas, maistingais komponentais praturtintas jogurtas. Jo sudėtyje esantys obuoliai vertinami dėl juose esančios ląstelienos, mineralinių druskų (geležies, mangano, kalio, natrio, kalcio) ir ypač pektinų. Medicininiais tyrimais nustatyta, kad pektinas iš virškinamojo trakto šalina bakterijas ir sunkiuosius metalus, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje. Avižose taip pat yra naudingų maistinių skaidulų, ląstelienos bei kitų medžiagų, stiprinančių širdį, plaučius, skrandį ir nervų sistemą. Neseniai ir Lietuvos maisto produktų rinkoje pasirodęs AB „Vilkyškių pieninės“ gaminamas funkcinis jogurtas ne tik suteikia energijos, sotumo, tačiau ir gerina savijautą.

Varškės užtepėlė su jūros druska išsiskiria ne tik puikiu skoniu, bet ir natūralia bei sveika sudėtimi. Užtepėlė gaminama iš aukščiausios kokybės separuotos varškės, be konservantų. Besirūpinantiesiems dailiomis kūno linijomis varškės užtepėlė yra idealus pasirinkimas vietoj sviesto, o jūros druska praturtinta jos sudėtis suteikia žmogaus organizmui reikalingą mikroelementų kiekį.

„WorldFood Moscow“ apdovanojimas yra itin vertinamas Rusijoje. Šiuose apdovanojimuose AB „Vilkyškių pieninė“ gaminiai įvertinami jau ne pirmą kartą – praėjusiais metais aukso medaliu buvo apdovanotas kietasis sūris „Žalgiris“, o bronzos medalis atiteko sūriui su mėlynuoju pelėsiu „Memel Blue“.

Tarptautinė maisto ir gėrimų paroda „WorldFood Moscow“ vyksta nuo 1992 metų ir yra viena didžiausių šios srities maisto parodų Rusijoje ir Rytų Europoje. Šiais metais parodoje apsilankė daugiau nei 26 000 lankytojų iš 50 skirtingų pasaulio šalių, parodoje dalyvavo per 1500 maisto gamintojų iš 70 valstybių, o parodos metu taip pat vyko daugiau nei 20 įvairių konferencijų, apskritųjų stalų diskusijų, užsiėmimų ir prezentacijų. Daugiau informacijos apie tarptautinę maisto ir gėrimų parodą:  http://www.world-food.ru/  .

Daugiau informacijos:
Gintaras Bertašius, AB Vilkyškių pieninė generalinis direktorius,
mob. tel.: +370 655 55001

Jolita Katkutė, VRP | Hill & Knowlton projektų vadovė,
tel.: +370 5 2499949, mob. tel.: +370 6555 77902, el. p.: jolita@vrp.lt