Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Lietuvą aplankys vienas garsiausių ritmenbliuzo atlikėjas Sax Gordon

2012-08-28
Paskelbk savo straipsnį

Sax Gordon tęsia ir puoselėja amerikietiško ritmenbliuzo tradicijas. Turėdamas didžiulį talentą, sukaupęs ilgametę patirtį ir pasižymėdamas neprilygstama energija, šis muzikantas daugelio šalių scenose demonstruoja nepakartojimas saksofono partijas, užliūliuja klasikiniais ir savo kūrybos kūriniais, naujam gyvenimui prikelia bliuzą ir jausmingas balades. Svarbiausia, jog tai daro taip, kaip niekas kitas šiais laikais.

Gordon Beadle (tokia tikroji atlikėjo pavardė) gimė 1965 metais Detroite. Pirmosios muzikinės patirties jis įgijo grodamas mažuose ansambliuose bei grupėse vakarų Kalifornijoje – jau tuomet Sax Gordon užsitarnavo gabaus, nebijančio eksperimentuoti bei stiprų ryšį su publika randančio saksofonisto reputaciją.

Šis muzikantas rengė pasirodymus su tokiomis žvaigždėmis kaip Duke Robillard, Matt Guitar” Murphy, Jay McShann, Jimmy Witherspoon, Luther Guitar Junior” Johnson, Roomful of Blues. Sax Gordon galima išgirsti daugiau nei šimte kompaktinių plokštelių – kartu su klasikinio bliuzo, džiazo ir R&B stiliaus atlikėjais. Pats muzikantas, išleidęs albumus „Have Horn Will Travel“ (1998) bei „You Knock Me Out” (2000), ne tik pelnė krūvą apdovanojimų, bet ir įtvirtino savo, kaip stipraus bei puikiai atpažįstamo saksofonisto, vardą.

„Vienas energingiausių ir labiausiai jaudinančių saksofonistų šiuolaikinėje muzikos rinkoje“, – taip ir panašiai spaudoje apie Sax Gordon atsiliepia užsienio muzikos kritikai.

Kviečiame kartu su Sax Gordon pasinerti į melodingą bliuzo bei džiazo muzikos skambesį ir įspūdingai uždaryti pirmąjį „Pasaulio muzika gyvai“ festivalį!

Dovanojame po 1 dvigubą kvietimą į paskutinįjį festivalio "Pasaulio muzika gyvai'12" koncertą.

Sax Gordon koncertai:
Rugpjūčio 29 d., 19 val., Ryšių istorijos muziejaus kiemelis ( Rotušės a. 19, Kaunas)
Rugpjūčio 30 d., 19 val., Vilniaus mokytojų namų kiemelis (Vilniaus g. 39/6, Vilnius)

Video Sax Gordon


Daugiau informacijos:

www.gmgyvai.lt

Žilvinas Švarplys,
Festivalio „Pasaulio muzika gyvai ‘12“ organizatorius

zilvinas@gmgyvai.lt
     +370 686 13883