Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Liepą pradės veikti nauja VMVT svetainė, kuri pasiūlys naujų paslaugų

2009-06-15
Paskelbk savo straipsnį

Nuo liepos 1 dienos pradės veikti nauja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos svetainė ir bus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos visuomenei.

Siekiant praplėsti viešųjų paslaugų ir viešosios informacijos teikimą gyventojams, verslo subjektams ir kitoms suinteresuotoms tikslinėms grupėms įdiegta sistema, leidžianti prisijungti prie Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacinių sistemų naudojant „Valdžios elektroninius vartus“.

„Nuo šiol įgyvendinta e-valdžios koncepcija mažins biurokratines kliūtis, suteiks fiziniams ir juridiniams asmenis galimybę naudotis mūsų tarnybos paslaugomis, žinoti kontrolės rezultatus, pateikti prašymus dėl maisto tvarkymo pažymėjimų, licencijų ir visų kitų dokumentų, naudojant elektronę bankininkystę“, - sistemos pristatymo metu akcentavo VMVT direktorius Kazimieras Lukauskas.

Sistema užtikrina ir grįžtamąjį ryšį tarp interesanto ir inspektorių, taip sudarydama sąlygas taupyti finansinius išteklius. Norintis vykdyti ar vykdantys veiką, susijusią su maisto tvarkymu ar veterinarija, galės pateikti prašymus per elektroninę bankininkystę ir gaus į juos atsakymus ar prašomas dokumentų formas – maisto tvarkumo subjekto pažymėjimus, licencijas „iš namų neiškėlęs kojos“. Taip pat maisto tvarkymo veikla užsiimančios įmonės turės galimybę susipažinti su patikrinimo metu nustatytais pažeidimais, trūkumais.

Be to, kuriama nauja Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos interneto svetainė, atitinkanti valstybinių institucijų svetainėms keliamus reikalavimus. Svetainėje, atsižvelgus į vartotojų lankomumo analizę, plečiamas ne tik elektorinis turinys, bet ir optimizuojama svetainės struktūra ir technologija. Naujoje svetainėje diegiamas video konferencijų modulis, šiuolaikiškas vaizdinės medžiagos pateikimas.

Pasak VMVT direktoriaus Kazimiero Lukausko Tarnyba padarė labai didelį „e-žingsnį“ teikiant viešąsias paslaugas elektroninėmis ryšio priemonėmis bei įgyvendinat „vieno langelio“ principu veikiančią informacinę sistemą.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įgyvendina strateginiuose veiklos planuose numatytą priemonę – naujos interneto svetainės kūrimą ir prisijungimą prie Informacinės sistemos „Valdžios elektroniniai vartai“.

VMVT informacija