Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Lenkijos post-roko pasididžiavimas „Tides From Nebula“ festivalyje „Velnio akmuo“

2013-03-11
Paskelbk savo straipsnį


„Tides From Nebula“, 2008-aisiais susikūrusi grupė, savo kūryboje derina post-roko, post-metalo ir „ambient“ stilius, kurių kombinacija festivaliui „Velnio akmuo“ ir suteiks dar nematytų spalvų. „Tides From Nebula“ kompozicijos, kaip ir daugelio kitų post-roko kolektyvų, paremtos dinamiškumu ir kontrastais: ramias, svajingas ir subtilias harmonijas keičia masyvūs, daugiasluoksniai pasažai.

Ne taip seniai susiformavusi grupė jau spėjo išleisti du albumus, sugroti su tokiais kolektyvais kaip „This Will Destroy You“, „Oceansize“ ar „Ulver“ ir koncertuodami apkeliauti daugelį Europos valstybių. Šio talentingo post-roko kolektyvo kūrybą jau įvertino vienas geriausių šių laikų teatro ir kino kompozitorių Zbigniew Preisner. Išgirdęs vieną iš „Tides From Nebula“ kūrinių, jis pats pasisiūlė bendradarbiauti rengiant naujausią grupės albumą „Earthshine“. Penkeriukės kūrybą tai pakylėjo į naują lygmenį: kompozicijose atsirado daugiau „ambient“ motyvų, vientisumo, brandos ir gelmės.

„Tides From Nebula“, koncertų metu ypatingu nuoširdumu ir hipnotizuojančia muzikos galia pasižymintis kolektyvas, atvyks užburti ir „Velnio akmens“ publikos Anykščiuose, liepos 11-14 d.

Video: