Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Legendinis trance bliuzo guru sugrįžta į Lietuvą

2016-07-04
Paskelbk savo straipsnį

Otis Taylor neeilinės patirties įgijo dirbamas su legendiniu „Deep Purple“ nariu Tommy Bolin, muzikines improvizacijas atlikdamas su didžiuoju talentu Jimi Hendrix, įrašydamas keletą dainų Gary Moore albumui „Definition Of A Circle“. Šio kūrėjo muzikinės erdvės pajautimui ir vokalo frazuotėms daug reikšmės turėjo turtingas John Lee Hooker ir James Brown skambesys. Otis Taylor kūryba yra artima Chris Rea, Dier Straights, J.J. Cale gerbėjams.

Otis Taylor bliuzas tamsus, atskleidžiantis socialines problemas ir tamsiąją žmogaus pusę. Pasak atlikėjo, „aš tiesiog dainuoju apie įdomius dalykus. Man nesvarbu ar tai parduosiu. Tamsūs dalykai yra įdomūs. Aš nesu tikras, ar pasauliui reikia dar vienos dainos apie meilę“.

Otis Taylor įnešė į bliuzą naują skambesį. Tai neeilinis atlikėjas, kurio vardu yra pavadinti keli muzikos instrumentai, rengiamas „Trance Blues“ festivalis. Atlikėjo diskografiją puošia 14 albumų, daugybė apdovanojimų-  atlikėjas net dvylika kartų buvo įvertintas „Blues Music Award“ už savo kūrybą ir vaizdingą grojimą bandža.

Lietuvą atlikėjas sugrįžta jau trečiąjį kartą, nes „Žmonės čia turi dideles širdis. Jie buvo nuostabūs fanai. Ir mano grupė dega noru sugrįžti dėl nuostabaus moterų grožio“. Atlikėjas mūsų šalyje pasirodys su savo grupe ir surengs net 2 pasirodymus. Liepos 12d. Vilniuje, Technikos bibliotekos kieme ir liepos 13d. „Combo“ terasoje prie upės, Kaune. Atlikėjas pristatys naujausią šedevrą - albumą „Hey Joe Opus Red Meat“, kuris „Blues Music Magazine“, „Premier Guitar Magazine“ bei radijo stoties „Blues411“ buvo išrinktas metų albumu, muzikos tinklaraštis „Twangville“ skyrė garbingą antrąją vietą, Didžiosios Britanijos žurnalas „The Blues“ įtraukė į geriausių metų įrašų trisdešimtuką, o „Downbeat“ įvertinęs keturiomis su puse žvaigždutėmis garantavo vietą top šimtuke.