Ledai už 60 tūkst. dolerių

Ledai už 60 tūkst. dolerių

Norite tikėkite, norite ne, bet yra tokių ledų, kurie gali jūsų piniginę paploninti kaip reikiant. Kompanija „ Three Twins Ice Cream“ siūlo užšaldytą saldumyną už neapsakomai aukštą kainą – 3333 JAV dolerius. Ledai suraityti iš kelių skonių sluoksnių: banano gabalėliai suplakti su grietinėle ir riešutais, aplieti įvairiais sirupais. Beje, sirupai paruošti net iš trijų rūšių reto „1960 vintage Port , Château d’Yquem“ ir vokiško vyno „Trockenbeerenauslese“.

Desertas patiekiamas su specialiu šaukšteliu, pagamintu 1850-aisiais metais. Viena trečioji gautų pajamų, t. y. 1111,111 JAV dolerių skiriamos „ Napa Land Trust“ fondui.

Žinoma, labiausiai stebina šaltojo deserto kaina – 60000 JAV dolerių. Jis priklauso „Pačių brangiausių ledų“ kategorijai. Jei nuspręsite paragauti šių elitinių ledų, jums teks užkopti į Kilimandžaro kalną. Viršukalnėje pats kompanijos „ Three Twins Ice Cream“ steigėjas, naudodamas viršukalnės ledą, pagamins desertą.

Ekspertų duomenimis, snieguotos Kilimandžaro viršukalnės dėl globalinio atšilimo per ateinančius 10-15 metų gali ištirpti. Taigi paskubėkite, nes gali nebetekti pasimėgauti nežemišku malonumu. Tiesa, į ledų porcijos kainą įskaičiuotas skrydis pirmąja klase iki Tanzanės, nakvynė penkių žvaigždučių viešbutyje, palyda kopiant į kalną ir marškinėliai iš organinio audinio. Ledų porcija bus tokia, kokią pajėgsite suvalgyti.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: thegoodlife.ru
Nuotraukos: thegoodlife.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną