Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kviečiame dalyvauti 2014 m. Lietuvos someljė čempionate

2014-04-24
Paskelbk savo straipsnį

„Pirmą kartą čempionatas tampa atviras, – sakė Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arūnas Starkus. – Pernai užsienio teisėjai tik vertino dalyvius, šiemet Latvijos, Estijos ir Lenkijos someljė asociacijos siunčia po vieną teisėją ir po vieną dalyvį. Nors tai ir sukels papildomos konkurencijos dalyviams iš Lietuvos,  pirmą kartą dalyvaujantiesiems bus naudinga pasimokyti iš užsienio kolegų, o mūsų stipriausiems someljė bus gera proga pasitikrinti savo žinias prieš tarptautines varžybas.“ Trys geriausi šalies someljė atstovaus Lietuvai spalio mėn. vyksiančiame Baltijos Vana Tallinn someljė čempionate. Gegužės pabaigoje geriausias 2013 m. (Duval Leroy Grand Prix) ir 2012 m. (Louis Roederer Grand Prix) Lietuvos someljė Narimantas Miežys vyks į varžybas Lenkijoje. Pernai jis atstovavo Lietuvą varžydamasis Europos (San Reme ir Monake) bei pasaulio (Tokijuje) čempionatuose. 2016 m. pasaulio čempionatas vyks Argentinoje, Mendosoje, Europos čempionato vieta dar nepaskirta.

Geriausias 2014 metų Lietuvos someljė bus apdovanotas Ribera del Duero regiono vyninės „Bodegas Protos” atstovo Lietuvoje „Vyno klubo“ įsteigtu prizu.

Registracija vyksta iki balandžio 30 d.

Daugiau informacijos apie čempionatą prašome kreiptis:
Arūnas Starkus, Lietuvos someljė asociacijos prezidentas
Tel.: 8 698 34297 a.starkus@somelje.lt
http://www.somelje.lt