Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kvapai, padedantys sulieknėti ir numalšinti apetitą

2011-02-11
Paskelbk savo straipsnį

Ne viena mūsų pavasariop nori numesti nereikalingus kilogramus ir džiaugtis dar dailesnėmis kūno linijomis. Tačiau pažadus sau įgyvendina ne kiekviena – nuo rytojaus sportuoti, atidžiau rinktis produktus, nevalgyti nesveiko maisto ir t.t. - kažkas pažįstamo?...Mokslininkai siūlo kur kas lengvesnį būdą mesti svorį – reikia tik pauostyti vieną iš mėgstamų vaisių...

Skamba šiek tiek utopiškai, tačiau šis būdas daug pigesnis  ir sveikesnis, nei pinigai, išmetami pasyvioms lieknėjimo priemonėms – arbatoms, piliulėms ir t.t.

Dailesnei figūrai - greifruto aromatas

Tyrėjai iš Osaka universiteto atliko eksperimentą su žiurkėmis. Tris kartus per savaitę penkiolikai minučių buvo skleidžiamas greifruto kvapas. Tai padėjo ne tik sumažinti žiurkių apetitą, tačiau ir svorį.

Apetitą numalšins žalio obuolio, banano ar mėtos kvapas

Kitą tyrimą atliko mokslininkai iš Čikagos ( Smell & Taste Treatment and Research Foundation), kurie nustatė, kad nutukusiems žmonėms lengviau atsispirti maistui ir numalšinti apetitą, palyginus su kitais eksperimento dalyviais, kurie šių vaisių ar žolelių neuostė, jei šie pauosto bananą, žalią obuolį ar mėtas. Mėtų kvapas taip pat kelia darbingumą, gerina reakciją, mažina stresą ir kelia nuotaiką.

Taigi, norėdami atsikratyti nereikalingų kilogramų – padėkite virtuvėje indą su mėgstamais vaisiais.

Elena Germanovič
Šaltinis: foodanddrinkdigital.com
Nuotraukos: inmagine.com
MENIU.LT informacija

2011 02 11