Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kur užgimsta nostalgija, kokybė ir draugystė

2017-07-19
Paskelbk savo straipsnį

Palanga yra ta vieta, kuri apipinta legendomis, istorijomis, prisiminimais ir... nuotykiais. Širdyse nešiojame tai kas gražiausia ir asmeniškiausia. Todėl visai nesvarbu, koks oras pajūryje, nes yra vietų, kurios mus sugrąžina į nostalgiškuosius metus arba suteikia progą susikurti savo istoriją!

Muzikos klubas „Vandenis“

2005 m. vasarą įkurtas klubas saugo dar neseniai išskirtine aura garsėjusio klubo „Anapilis“ dvasią. Pastaroji juntama ne tik gyvo garso koncertų tradicijoje, bet ir draugiškoje klubo atmosferoje. Galbūt dėl šios teigiamos dvasios „Vandenis“ tapo mėgiama geros muzikos ir poilsio vieta ne tik tarp Palangos gyventojų, bet ir tarp miesto svečių.

150 vietų salėje įrengta viena moderniausių garso aparatūrų Lietuvoje. Pastaroji kaip ir puiki akustika itin teigiamai vertinama tiek klube koncertuojančių Lietuvos, tiek ir užsienio atlikėjų. Todėl gyvo garso koncertai čia rengiami ištisus metus: savaitgaliais žiemą ir kiekvieną vasaros vakarą.

Stilingas klubas atspindi 8 dešimtmečio baldų madas ir kartu su sienų dekoru formuoja vieningą dizaino stilistiką.

Viešbutis

Viešbutis „Vandenis“ – jaukus, trijų aukštų pastatas, apsuptas pušų paunksnės, mena nostalgišką prieškario dvasią, tačiau alsuoja šiandiena. Geriausios senosios Palangos poilsio tradicijos viešbutyje derinamos su šiuolaikišku komfortu ir visus klientų poreikius tenkinančiu paslaugų kompleksu.

Kambarių pasiūlos įvairovė, profesionali personalo komanda, visi nerūpestingam poilsiui ar veikliam žmogui būtini aksesuarai (TV, palydovinė programa, bevielis internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, erdvi lauko terasa ir pušų apsuptas kiemas su gultais) leis Jums pilnai atsipalaiduoti ir pasinerti į poilsį, supantis pušynas bei netoliese esantis grafų Tiškevičių parkas ir ošianti jūra – apsigaubti ramybe ir neišdildomų prisiminimų skraiste. Čia kiekvienas atras sau skirtą poilsio zoną: vyresnio amžiaus žmonės čia mena savo jaunystės dienas, o naujus klientus vilioja kokybiškų paslaugų tradicijos, malonus aptarnavimas ir žinoma, nepakartojamas gamtos grožis bei ramybė

Kavinė

Jauki viešbučio kavinė siūlo gausų lietuviškos virtuvės, kuria ypatingai didžiuojasi, ir europietiškų patiekalų meniu. Išskirtinis virtuvės bruožas – švieži produktai. Čia neabejotinai galėsite pasmaguriauti šviežios žuvies, kasdien specialiai pristatomos tiesiai į virtuvę.

Švelnus apšvietimas ir 8-ojo dešimtmečio dvasia dvelkiantis interjeras ataidi bendra viešbučio stilistika, prisodrinta įvairiausiomis antikvarinėmis vertybėmis. Radijo grotuvas, akordeonas, juodai baltos fotografijos, iš kurių žvelgia senųjų muzikantų portretai ir Niujorko prabanga, pianinas, gramofonas – visa kavinei suteikia išskirtinio žavesio ir nostalgijos prieskonio. Į lauko terasą (100 vietų) žvelgiantys dideli langai praplečia kavinės erdvę ir įsilieja į svajingai svyruojančių pušų draugiją.

Teisinga vieta teisingiems žmonėms!