Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kupiškėnų „Keptinis“ pripažintas geriausiu lietuvišku alumi

2012-04-10
Paskelbk savo straipsnį
Reitingų lentelės dešimtuke puikuojasi net 4 UAB „Aukštaitijos bravorai“ vienijančios mažas Lietuviško alaus daryklas alaus rūšys: „Kupiškėnų keptinis“, „Kupiškėnų šventinis“, „Salaus“ bei „Butautų dvaro“ tamsus alus.

„Turiu pasakyti, kad esame maloniai nustebinti šiais reitingais. Tai, kad mūsų alus iš visų lietuviškų alų užima pirmaujančias pozicijas – puikus įvertinimas. Tai rodo, kad gaminame teisingą alų ir einame teisingu keliu. Tai liudija ir mūsų alaus populiarumas ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje ir Rusijoje“, - sako UAB „Aukštaitijos bravorai“ atstovas Domantas Vizbaras. 

Ratebeer – 2000 metais kelių alaus entuziastų įkurtas internetinis puslapis, kuris jau dabar vienija alaus degustatorius iš daugiau nei 60 pasaulio šalių. Bendruomenę vienijantys degustatoriai, jau įvertino tūkstančius skirtingų alų ir alaus daryklų iš viso pasaulio. Ratebeer yra vienas tiksliausių ir labiausiai lankomas šaltinis ieškant informacijos apie alų.

Lietuviško kapitalo įmonės UAB „Aukštaitijos bravorai“ alaus daryklos gamina Aukštaitišką alų, mažuose alaus bravoruose, kurie turi kitokį požiūrį į alaus gamybą, nei didžiosios alaus gamyklos. Bravorai įsikūrė skirtinguose Lietuvos regionuose (Biržuose, Pasvalyje, Kupiškyje, Panevėžyje, Anykščiuose), kurie nuo seno garsėja kaip alaus regionai, puoselėjantys gilias šio krašto aludarystės tradicijas.

Šaltinis: http://www.ratebeer.com/About.asp
http://www.ratebeer.com/beer/country/lithuania/121/

Kontaktiniai asmenys:                 
Domantas Vizbaras            
UAB „Aukštaitijos bravorai“        
Tel. +370 652 16454            
e.p. info@aukstaitijosbravorai.lt