Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

KTU verslo magistrantūra „Tarptautinis paslaugų verslas“

2012-04-15
Paskelbk savo straipsnį

Vadybos autoritetas P.Druker yra pasakęs: „Kiekvieną kartą, kai matau sėkmingą verslą, žinau – kažkas priėmė drąsų sprendimą“. Siūlome ir Jums priimti drąsų sprendimą!

Pirmą kartą Lietuvoje magistrantūros programa „Tarptautinis paslaugų verslas“ parengta, atsižvelgiant į paslaugų teikėjų poreikius ir norus įsigilinti į pasaulinės paslaugų ekonomikos struktūros pokyčius ir tendencijas. Programa bus pradėta 2012 m. rugsėjo mėn. KTU Socialinių mokslų fakultete.

Industrinės ekonomikos virsmas paslaugų ekonomika reikalauja iš įmonių organizacinių kompetencijų (žinių ir gebėjimų), įgalinančių prognozuoti pokyčius, veikti proaktyviai telkiant išteklius, moderniai projektuojant procesus, kuriant ir įgyvendinant ambicingas strategijas, pertvarkant struktūras geresnio vartotojų poreikių tenkinimo linkme bei vystant į vartotoją orientuotą kultūrą. Tačiau organizacijos vis dar daugiau dėmesio skiria produktui, o ne pačiam vartotojui, jo patirčiai, pageidavimams, poreikiams ir problemoms, nepakankamai gerai supranta vartotojų lūkesčius. Darbuotojai dėl pernelyg menkų įsipareigojimų ir lojalumo organizacijai skiria nepakankamai dėmesio vartotojams ir t.t.

Ši magistrantūra tarpdisciplininė ir apjungia paslaugų vadybos, psichologijos ir ekonomikos žinias, kurios Jus įgalins sėkmingai skatinti darbuotojų kūrybiškumą, pažinti vartotojo elgseną, komunikuoti tarptautinėse ir vietinėse rinkose, taikant antrepereneriško marketingo principus paslaugų versle.

Šią magistrantūros programą parengė ir kuruoja tarptautinę patirtį turintys dėstytojai, studijose taikantys inovatyvius dėstymo metodus. Lanksčios studijų formos leis Jums pasiekti geriausių rezultatų diegiant inovacijas paslaugų sektoriuose.

Magistrantūros studijų programos trukmė tik 1,5 metų. Siūloma ir ištęstinė magistrantūra, kuri truktų 2 metus. Į magistrantūrą priimami aukštąjį išsilavinimą turintys asmenys.

Daugiau apie studijų programą >>

Detalesnė informacija teikiama: www.vadk@ktu.lt, (8 37) 300123
Verslo administravimo katedra, internetinė svetainė: www.vadk.ktu.lt

Socialinių mokslų fakultetas
Kauno technologijos Universitetas