Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kristen Davis: „saldainiai man svarbesni nei grakšti figūra“

2010-05-05
Paskelbk savo straipsnį

Žymi amerikiečių aktorė Kristen Davis prisipažino, kad niekada neatsisakys saldumynų ir mėgiamų šokoladinių saldainių. 45-kerių gerai žinomo serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė tvirtina, kad niekuomet nesiekė atsikratyti papildomų kilogramų ir savo kūno linijas išmoko mylėti kokios jos yra.

„Mano platūs klubai. Tiesą sakant, aš niekad nebuvau itin liekna ir tokia tapti nesiekiau. Kuomet atrandi savo kūno harmoniją, iškart imi savimi tvirčiau pasitikėti“, - prisipažįsta žavioji Kristen.

Įžymybė pasakojo, kad nėra nuolatinė sporto klubų lankytoja. Pirmenybę ji teikia ramiems jogos bei pilateso užsiėmimas kartą per savaitę. Kai kalbama apie maistą, aktorė savęs taipogi pernelyg neriboja.

„Jei man visą savaitę tektų valgyti vien daržoves, aš ko gero nusišaučiau! Man niekas neįrodys, kad numetusi kelis kilogramus ir sau nieko neleisdama jausiuosi laiminga. Jei sau daug ką draudžiate, draudžiate pasilepinti kažkuo labai skaniu - nemokate mėgautis gyvenimu. Aš dievinu šokoladą, šokoladinius saldainius ir ledus – ir šio malonumo neišsižadėsiu niekuomet. Anksčiau buvo momentai, kai sau draudžiau vieną, ar kitą. Tačiau meilė sau, nugalėjo. Maistas – tai komfortas ir džiaugsmas, nematau tikslo tame save riboti“.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: showbiz.siteua.org
Nuotrauka: wordpess.com
Meniu.lt informacija

2010 05 05