Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kovo mėnuo klube Tamsta

2012-03-02
Paskelbk savo straipsnį

Tamsta kovo mėnesio programa


Kovo 2 diena (penktadienis) – “Tribute To Whitney Houston”
Stilius: pop/ r'n'b
Bilieto kaina: 15lt
Švelnus, aksominis Whitney Houston balsas pažįstamas visame pasaulyje. Klubo „Tamsta“ scenoje jos kūryba atsiskleis kuo gražiausiomis melodijomis, kurias atliks talentinga atlikėja Girmantė Vaitkutė. Koncertas bus skirtas garsiajai atlikėjai Whitney Houston atminti.
Girmantė Vaitkutė – viena gabiausių Vilniaus Kolegijos Menų fakulteto absolvenčių laikoma mergina rimtai ėmėsi dainavimo prieš 4-erius metus. Iki tol ji muzikavo smuiku. Girmantė prisipažįsta, kad W.Houston – viena jos labiausiai mėgstamų visų laikų atlikėjų. „Man miela jos kūryba nuo senosios diskografijos iki naujų dainų“, – tvirtina atlikėja, pridurdama, kad savąjame koncerte „Tribute to Whitney Houston“ pristatys įvairių laikotarpių dainininkės kūrybą. „Baltaodžiui yra praktiškai neįmanoma dainuoti taip, kaip juodaodžiui, jų visai kitokia balso struktūra. Žinoma, dainuoti taip kaip Whitney būtų mano svajonė“, – šypteli Girmantė.
Girmantė neslepia, kad ilgiausiai jai užtruko ne tiek išmokti muzikinį tekstą, bet įsigyventi į garsios atlikėjos kūrinius. „Tam, kad gerai atliktum kito žmogaus muziką, svarbu su juo susitapatinti, įsigyventi. Tai atima daug laiko“, – atviravo mergina.


Kovo 3 diena (šeštadienis) – “KeyMono” (Ex Brassbastardz)

Stilius: nu jazz/ nu soul/ nu funk
Bilieto kaina: 20lt
Visada grįžtame į Tėvynę kupini meilės ir gerų jausmų. Laukiame visų su šypsena, puikia nuotaika ir daug pozityvios energijos.
http://www.youtube.com/watch?v=kkVDJSZJGtM

Kovo  7 diena (trečiadienis) – Jaunųjų grupių konkurso "Garažas 2012" I-asis pusfinalis
Kaina: 7lt
„Tamsta“ vėl kviečia jaunus muzikantus varžytis „Garaže“
Klubas „Tamsta“ ir vėl pasiruošęs užleisti sceną jauniems, pirmuosius žingsnius muzikoje žengiantiems atlikėjams. Kiekvieną trečiadienį nuo kovo 7 d. čia prasideda konkurso „Garažas“ kovos. Didžiulio susidomėjimo praėjusiais metais sulaukusio konkurso laimėtojų laukia ne tik bičiulių ir muzikos specialistų aplodismentai, bet ir vertingi prizai. Vieną didžiausių prizų šiemet įsteigė kompanijos „Yamaha“ atstovai Lietuvoje.
„Labai didžiuojamės, kad toks konkursas vyksta pas mus. Konkursiniai „Garažo“ trečiadieniai - tampa švente tiek muzikos naujokams, tiek melomanams, kuriems rūpi lietuviškos muzikos ateitis. Labai džiaugiamės, kad laimėtojų karjera nesibaigia „Garažu“ ir jie tęsia scenos užkariavimą pasibaigus konkursui. Šviežiausias pavyzdys - pernykščio konkurso laimėtojai „The Artrace“, kurių gerbėjų būrys didėja kasdien. Labai gaila, kad jie nepapuolė į „Eurovizijos“ atrankos finalą - jie tikrai buvo to verti“, - sakė klubo šeimininkė Ona Remeikienė.
Dalyvių pasirodymus iš šiemet vertins garbinga komisija, sudaryta iš scenos vilkų, muzikos žurnalistų ir muzikologų. Žiuri nariai rinks ne tik nugalėtoją, bet ir sudarys pusfinalio dalyvių ketvertukus, vertus scenos, prieš tai perklausę atsiųstus įrašus.

Kovo 8 diena (ketvirtadienis)
– Yolanda Bush (USA, Chicago) &” The Road Band” - 20 metų jubiliejus
Muzikos stilius: blues/ jazz/ rock'n'roll/ country
Kaina: 15Lt/ kovo 8-osios proga moterims ir merginoms 10Lt
„The Road Band“, radusi savo klausytoją tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, šiemet mini gyvavimo 20-metį. Šią sukaktį muzikantai, surengę daugiau kaip tūkstantį koncertų bei išleidę net vienuolika albumų, nori atšvęsti kartu su gerbėjais ir dovanoja jiems jubiliejinius koncertus.
Bene didžiausia gimtadienio dovana Blues, Rhythm&Blues, Rock’ n ‘Roll, Jazz, Country kompozicijas atliekančiai grupei tapo netikėtas, bet labai įdomus pastiprinimas – prie Lietuvos scenos vilkų bendram šventiniam projektui prisijungė universalaus talento dainininkė ir muzikantė Yolanda Bush (JAV). Čikagoje gimusi bei augusi džiazo, bliuzo ir kitų muzikos stilių atlikėja, dainų autorė į mūsų šalį atvyko mažai ką bendro su muzika turinčiais darbo reikalais, tačiau likimas iškrėtė pokštą ir suvedė ją su „The Road Band“ nariais. Šio laimingo atsitiktinumo rezultatas – bendras internacionalinis projektas, kuris puikiai vainikuos du dešimtmečius trunkantį „The Road Band“ kūrybinį kelią. Kviečiame kartu su „The Road Band“ bei Yolanda Bush pasimėgauti senu geru bliuzu ir iš visos širdies atšvęsti apie profesionalumą bei kokybę bylojantį jubiliejų!

Kovo 9 diena (penktadienis) – Premjera! "The Perfect Pill" & "Yoko Mono"
Stilius: rock / electronica
Bilieto kaina: 15lt / su LSP 10lt
Sausį audringai atgroję grupės ,,IR“ paskutinius koncertus, kovo 9 d. du jos nariai Germanas Skoris ir Josh McClung pakels paslapties šydą, dengiantį naują veiklą - su trenksmu pristatys naują grupės reinkarnaciją pavadinimu „The Perfect Pill“! Koncertas Tamstoje – premjera, po kurios seks „The Perfect Pill“ gastrolės Lietuvoje ir užsienyje.
Muzikantai atliks kruopščiai paruoštą naują programą, kurioje be roko bus įvairių muzikos žanrų elementų. „Mes visada „flirtavome“ su kitais muzikos stiliais, galima teigti, kad to „flirto“ dabar bus žymiai daugiau. Papildysim muziką nauju skambesiu, prijungsime įvairius prietaisus prie ir taip plačios mūsų garsų artilerijos.“ – teigia duo. „Skambės visiškai naujos dainos bei geriausiai žinomi „IR“ hitai naujose aranžuotėse. Be to, pristatysime ir naują grupės įvaizdį bei scenografiją - Jūsų laukia ne tik puikus garsas, bet ir visiškai naujas šou, su vizualizacijomis ir šviesiomis.“
Neseniai pristatę pirmą savo singlą „Apres Moi Le Leluge“, kuris sulaukė labai teigiamų klausytojų atsiliepimų, koncerto metu vyrai žada gyvai atlikti ir naują šios dainos remix‘ą kartu su DJ Mamania.
Po „The Perfect Pill“ koncerto, vakarą tęs DJ Mamania ir Josh McClung projektas „Yoko Mono“. Muzikantai pristatys specialiai šiam vakarui paruoštą programą.
Pasižymėk ir nepraleisk - tavęs laukia kovo mėnesio vienas geriausių roko, elektronikos ir kitų stilių muzikos vakarėlis.

Kovo 10 diena (šeštadienis) – “4FUN” 11-asis gimtadienis!

Muzikos stilius: POPDISCOROLLANDROCK
Kaina: 10Lt
Dviejų dalių programa: nuo subtilios akustikos iki rock'n'roll'o ir disco. Išgirsite geriausius "koverius" ir autorines dainas.:
http://soundcloud.com/4fun_lithuania
Jūsų laukia kelių dainų premjeros ir svečių pasirodymai.

Kovo 14 diena (trečiadienis) – Jaunųjų grupių konkurso "Garažas 2012" II-asis pusfinalis
Kaina: 7lt

Kovo 15 diena (ketvirtadienis) – “Džiazo Miniatiūros Su Giedre Kilčauskiene”

Muzikos stilius: jazz
Kaina: 15lt/ su LSP 10lt
Puikiai žinomų melodijų puokštė, nuspalvinta džiazo harmonijos, slaptai nudeginantis, subtilus, pakerintis ir nuginkluojantis Giedrės Kilčiauskienės vokalas, apgaubtas tobulai subalansuotos instrumentinės palydos, – tai derinys, kuris puikiai tinka jaukiam rudens vakarui. Ir net jeigu koncerto metu skambėsiančius kūrinius esate girdėję daugybę kartų, šįsyk maloniai nustebsite: džiazo esmė - improvizacija, todėl niekada nežinai, kaip jis suskambės „čia ir dabar”.
Giedrė Kilčiauskienė, žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ bei „Blue in Bossa“ projekto vokalistė, - universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. Savitas Giedrės balsas, ir populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams, - derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Atlikdama džiazo standartus Giedrė dainuoja jaukiai, paprastai ir tiksliai jausdama stiliaus niuansus. Sykiu jos atlikimas – subtilus, „giedriškas“, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais bei, žinoma, improvizacija.
Dauguma aranžuočių kūrė Andrej Polevikov. Tai patyręs džiazo pianistas, grojantis įvairių stilių muziką - nuo tradicinio džiazo iki šiuolaikinės akademinės muzikos, nuolat koncertuojantis su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais. Įvairių tarptautinių konkursų bei festivalių dalyvis. 2007 ir 2009 metais tarptautiniame pianistų konkurse “Jazz improvizacija“ (Vilnius, Lietuva), tapo konkursu laureatu. Būdamas energingas įdomių idėjų ieškotojas, Andrejus nuolat generuoja naujas ir tobulina jau sukurtas programas. Pastaruoju metu daugiausia dėmesio jis skiria darbui su savo suburtu kvartetu, kurio nariai - jauni, talentingi Lietuvos džiazo muzikantai. Turintys savitą požiūrį į savo atstovaujamą žanrą džiazmenai nusprendė, kad jų idėjos yra vertos būti pristatytos klausytojams.
Brandus muzikinis mąstymas, technikos meistriškumas, garso sodrumas bei ekspresyvumas - tai bruožai, išskiriantys vieną ryškiausių Lietuvos jaunosios kartos muzikų, kontrabosistą Vytį Nivinską.
Ryškus ir daugumai žinomas būgnininkas Darius Rudis išsiskiria meistriškumu ir universalumu. Jautrus akompaniatorius, grojantis nuo flamenko ir latino iki moderniojo džiazo bei fusion. Charizmatiškas universalus virtuozas, itin ansambliškas, atidus muzikinei visumai atlikėjas yra vienas dažniausiai koncertuojančių ir daugiausia eksportuojamų Lietuvos būgnininkų.
Su savo programa kvartetas koncertavo ne tik Lietuvoje, bet turėjo sėkmingu gastrolių po Europa. 2011 metais, vasara kolektyvas koncertavo Liuksemburge, džiazo festivalyje „Blues‘n Jazz Rallye“.

Kovo 16 diena (penktadienis) – "El Quadro" presents "AMOR DE PRIMAVERA"

Muzikos stilius: latin/ spanish/ jazz/ rock
Kaina: 20Lt
Artėjant pavasariui, Grupė „El Quadro" pristato specialiai kovo 16-iktosios vakarui sukurtą programą AMOR DE PRIMAVERA (pavasario meilė), kurioje skambės roko bei džiazo elementais Lotynų Amerikos kūrinių aranžuotės. Gyvai atliekama muzika klubo"Tamsta" svečius pakvies keliauti po įvairias pasaulio šalis kartu su Federico Manzanares ir profesionalių muzikantų kolektyvu bei ypatingais svečiais. Kovo 16-tą dieną "El Quadro" laukia tavęs. Po koncerto skambės muzika šokėjams ir ne tik!!!

Kovo 17 diena (šeštadienis) – Tamsta Worldwide Pristato: Pigeon John (USA)

Stilius: Hip-hop
Kaina: išankstiniai bilietai po 30lt.Bilietai brangs!!!!
Bilietus galite įsigyti muzikos klube "Tamsta", darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00 ir III-VI nuo 19:00 iki 23:00

Kovo 21 diena (trečiadienis) – "Home Jazz Five" abumo pristatymas

Muzikos stilius: traditional jazz
Kaina: 10Lt

Kovo 22 diena (ketvirtadienis) – "Orgen Roll Band"
Stilius: rock'n'roll
Bilieto kaina: 10 lt
Rokenrolo muzikos šventovė gyvuoja daugiau nei pusė amžiaus. Ne vieną išprotėjusią kartą užauginusi muzika visada: skambėjo, skamba ir skambės garsiai! Meilė rokenrolui – suvienijo penkis atsidavusius muzikantus: Vainius Dovydaitis (Klavišai, back vokalas), Andžej Zujevič (Gitara), Ugnius Butkus (Bosas), Karolis Ramoška (Vokalas), Adas Gecevičius (Būgnai). Visi kartu jie garsiai skleidžia Jerry Lee Lewis žodį Lietuvoje! Orgen Roll Band vadovaujasi Chuck Berry, Little Richard išmintimi, taško rokenrolo energiją aplink save burdami vis daugiau tikinčiųjų! „Shake rattle and roll” broliai ir seserys!

Kovo 23 diena (penktadienis) – "Red Hot Chili Peppers Project"
Muzikos stilius: rock
Bilieto kaina: 25lt (22 lt + 3lt bilietai.lt aptarnavimo mokestis)
Bilietus platina bilietai.lt
O amerikiečiai tikrai gali pasigirti neįtikėtino masto koncertais, tarp kurių - net du šimtus tūkstančių žmonių sutraukęs pasirodymas Raudonojoje aikštėje Maskvoje. Kol visa tai tėra daugybės muzikos gerbėjų svajonė, į Anthony persikūnys atlikėjas Justas.
Jau šių metų gruodžio 9 d. 21.00 val. Gyvos muzikos klube „Tamsta“, Justas su grupe surengs įspūdingą koncertą pavadintą „Red Hot Chili Peppers Project”. Jame dainininkas su gyvai grojančia grupe pristatys amžinus amerikiečių grupės hitus.
Roko genijai, pardavę per 50 milijonų įrašų
1983-aisiais viską pradėję nuo skandalingų koncertų, kurių metu grodavo arba visiškai nuogi, arba tik užsimovę kojines ant penių, „Red Hot Chili Peppers” netrukus tapo viena populiariausių bei žinomiausių JAV grupių pasaulyje. Šiandien jie gali pasigirti net 20 metų besitęsiančia pasauline šlove bei milijonais gerbėjų visame pasaulyje. Begalę fanų jie turi ir mūsų šalyje.
Net septynis prestižinius „Grammy“ apdovanojimus bei keliolika MTV statulėlių pelnę „Red Hot Chili Peppers“ labiausiai išgarsėjo savo superhitais „Dani California“, „By the Way“, „Californication“, „Scar Tissue“, „Give It Away“, „Under the Bridge“, „Breaking The Girl“, „Otherside“ ir kitais. Iš viso jie išleido dešimt albumų, pardavė net 53 milijonus įrašų bei sukūrė net 8 dainas, užkopusias į JAV topų pirmąją vietą. Ir tai tik maža dalis kvapą užimančių grupės faktų.
Justo programoje - „Red Hot Chili Peppers” hitai
Viena iš priežasčių dėl ko buvo pasirinktas šis projektas yra tai, kad JAV grupės lyderio, multimilijonieriaus dainininko Anthony Kiedžio proseneliai buvo lietuviai Antanas ir Julija Kiedžiai. Pasaulio žiniasklaidoje aprašytas faktas greičiausiai daugybę grupės fanų privertė žemėlapyje surasti Lietuvą. Justas šiame projekte sutiko dalyvauti neatsitiktinai. Paaiškėjo, kad vaikino balso tembras beveik idealiai tinka amerikiečio tembrui ir „Red Hot Chili Peppers“ dainoms.
Net 18 geriausių, atmintinai mokamų amerikiečių kūrinių Justas pristatys kartu su ugningu šou. Skirtingų kartų „Red Hot Chili Peppers“ dainas jis atliks gyvai kartu su profesionaliais muzikantais. Būgnus muš Vytis Vainilaitis, bosine gitara gros Paulius Jaskūnas, o elektrine gitara „pjaus“ „Hugo“.

Kovo 24 diena (šeštadienis) – "STIFFER" debiutinio albumo pristatymas!
Muzikos stilius: Rock
Kaina: 10 LT (Kartu su pirmais 50 bilietų bus dalinami nemokami albumai).
Kovo 24 d. Sunkaus roko grupė „STIFFER“ pristatys savo debiutinį albumą „Nothing To Lose“. Antrus veiklos metus skaičiuojančio kolektyvo atliekamą muziką galima apibūdinti, kaip pilną energijos sunkaus ir melodingo roko dozę. „STIFFER“ atliks tiek autorines, tiek gana gerai žinomas kitų atlikėjų dainas. Atmosferą taip pat kaitins draugai - grupė „Roadkill“ ir vienas visiem pažįstamas svečias.


Kovo 28 diena (trečiadienis) – Jaunųjų grupių konkurso "Garažas 2012" III-asis pusfinalis
Kaina: 7lt

Kovo 29 diena (ketvirtadienis) – „Migloko“

Muzikos stilius: blues/ funk/ jazz
Kaina: 15Lt/ su LSP 10Lt
Migloko – Artistė iš Nepriklausomos Užupio Republikos.
Vaikystę praleidusi tarp drobių, dažų, tapytojų, skulptorių ir visokiausių kitokių menininkų, įkūrė savo Mini orkestrą (Vytautas Bikus-klavišiniai, Paulius Volkovas – Gitara, Gediminas Augustaitis - Būgnai, Arman Isojan – Kontrabosas , Remigijus Rančys - Pūčiamieji), įkvėpta E.Satie ir D.Elingtono pristatys savo naują kūrybos ciklą ,kuris susideda iš keliolikos muzikinių miniatiūrų, bei keleto interpretacijų.
Nerūpestingumas ir kasdienybės žavesys - tai pagrindinės autorės kūrybos temos, kurių ji semiasi iš J.Vermeer tapybos darbų, W.Allen filmų ir labiausiai iš vėl ir vėl ateinančio Pavasario. Bissou!

Kovo 30 diena (penktadienis) – Uždaras Vakaras

Kovo 31 diena (šeštadienis) – "Saulės Broliai"
Muzikos stilius: acoustic/ folk/ fusion
Kaina: 15Lt
Kovo 31d. 21h, jau įlipus į pavasarį, Saulės Broliai kviečia į koncertą Tamstos muzikos klube, kur klausytojai išgirs pavasariškai atsinaujinusią ir šiek tiek nestandartišką grupės programą! Skambės nauji bei seni kūriniai, kuriuos atliks visiems jau pažįstami Saulius, Donatas, Tadas, Audrius ir Vytis. Šio koncerto negalima praleisti, kaip kad negalima praleisti ir žibučių žydejimo! Pažadame daug gerų emocijų, o drąsiausiems siūlome lipti nuo kėdžių ir įsijausti į energingiausią grupės muziką šokant!