Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Konkursiniai patiekalai dienos pietums

2017-01-19
Paskelbk savo straipsnį

Tai ideali vieta leistis į įkvepiančią kelionę po gero skonio ir maisto pasaulį, semtis idėjų ir naujų gastronominių patirčių. „Chef2 Food House“ virtuvės dueto kūriniai -  išradingi, skanūs pirmiausia akims, nosims ir galiausia gomuriui - praskaidrina rutiną ir įkvepia naujiems darbams bei mintims.

Šefai Darius ir Artūras reiklūs tiekėjams, ir rūpinasi geriausiomis, įmanomomis gauti žaliavomis ir produktais, o prioritetas teikiamas lietuviškai sezoninei produkcijai. Ne tik dėl patriotiškų paskatų – šefai gerai žino kur Lietuvoje rasti išskirtinius produktus ir geriausius ūkininkus.

chef22sefai

„Chef2 Food House“ tai modernaus restorano koncepcija, ir vieta dviejų patyrusių šefų kūrybai ir fantazijai realizuoti Kiekvieną dieną čia sukuriamas naujas dienos pietų meniu, kurį išragauti galima nuo 11:00 val. iki 15:00 val. Tuomet pertrauka pasiruošti vakarienei ir nuo 17:00 val. iki 22:00 val. restorane karaliauja a la carte meniu.

Jauki aplinka, miesto centras, puiki virtuvė – tik keli reikšmingi argumentai, kodėl šventę rengti reikia čia! Sėdimam banketui restorane bus paruošta iki 40 vietų, o furšetui ar kokteiliui kompanija gali siekti iki 80 asmenų. Pobūviams meniu ruošiamas individualiai, kūrybiškai ir aukščiausiame kulinariniame lygyje – pasijusite lyg pasauliniame kulinarijos festivalyje!