Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Konferencijų turizmo paroda „Convene“ vyks Vilniuje

2013-01-17
Paskelbk savo straipsnį
Į Vilnių vasarį atvyksta tokių korporacijų kaip apie 25 tūkstančius renginių kasmet suorganizuojanti korporacija „Zibrant“, penkiasdešimtyje pasaulio šalių veikianti renginių firma „HelmsBriscoe“, „Europos bankų asociacija (European Association of Public Banks)  ar vieni didžiausių finansų patarėjų pasaulyje Alliaz Bank, kurie ieškos vietų bei tiekėjų savo renginiams ir konferencijoms.

„Į pirmą kartą Baltijos šalių regione vykstančią konferencijų turizmo parodą-kontaktų mugę „CONVENE“ atvyksta tūkstančius konferencijų, renginių visame pasaulyje kasmet suorganizuojančių įmonių atstovai iš Didžiosios Britanijos, Belgijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Lenkijos ar Rusijos. Jie Vilniuje ieškos, kur galima rengti susitikimus, kur apgyvendinti, kokį maistą ar paslaugas užsakyti“, - sako VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Vasario 13-14 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančio renginio naujovė – speciali klientų programa. Klientų programoje užsiregistravę renginių planuotojai galės pasirinkti, su kuriais kontaktų mugės dalyviais (paslaugų tiekėjais)  susitikti, specialioje internetinėje programoje bus galima planuotis darbotvarkę, pildyti susitikimų dienoraštį, jų lauks speciali renginio vakarienė su užsienio klientais, kviestiniais svečiais.

„Šio renginio laukiame jau 15 metų, nes Lietuva ir Vilnius iki šiol taip ir nebuvo pristatyti konferencijų turizmo žemėlapyje, tad dabar reikia tik suvienyti jėgas ir deramai pristatyti mūsų galimybes. Konferencijų turizmas galėtų sumažinti sezoniškumo problemą, nes dabar pas mus daugiausia turistų atvyksta šiltuoju periodu“, - sako Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė.

Konsultacijas rengiant šią turizmo parodą teikia Didžiosios Britanijos įmonės „Kennedy Integrated Solutions“ ekspertas Paul Kennedy, puikiai žinomas ir vertinamas tarptautiniame konferencijų versle, sėkmingai įgyvendinęs ne vieną panašų projektą Europoje, Azijoje, Australijoje, Šiaurės Amerikoje. Balkanų šalyse panašus projektas trunka jau penkerius metus ir dabar konferencijų turistų srautai į Slovėniją padidėjo 3 kartus.

Į CONVENE taip pat kviečiami ir lankytojai, kurie galės užmegzti ryšių su potencialiais partneriais, įėjimas nemokamas, reikia iš anksto registruotis internetu www.convene.lt.

Pagrindinis renginio organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, agentūros „Baltic Travel Group“ ir „ViaConventus“ bei Vilniaus viešbučiai: Radisson Blu Lietuva, Radisson Blu Astorija, Narutis, Artis, Novotel, Holiday Inn, Crowne Plaza,  Le Meridien ir naujai duris atvėręs Kempinski Hotel Cathedral Square. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybe ir LR Ūkio ministerija.

LVRA ir LITEXPO informacija