Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Konditeriai pagamino Didžiąją Kinijos sieną iš šokolado

2010-01-20
Paskelbk savo straipsnį

Kinų konditeriai sukūrė tikslią Didžiosios Kinijos sienos kopiją – tiesa, ilgis siekia vos 10 metrų, tačiau visa kita pilnai atitinka originalą bei išpildyta iš šokolado.

Saldusis kūrinys žiūrovui teismui pristatytas pasaulinėje parodoje „World Chocolate Wonderland“. Konditerių-architektų grupei vadovavęs Wang Kilu aiškino, jog pagrindiniu šio ypatingo darbo tikslu buvo šokolado vartojimo propaganda Kinijoje. Kilu teko pasirūpinti tuo, kad neištirptų medžiagos. Didžioji Siena pastatyta iš juodojo, kartaus šokolado plytelių, vieną kitą sujungiant baltuoju šokoladu. Su kiniečiams būdingu kruopštumu ponas Kilu su savo komanda neįtikėtinai tiksliai atkūrė visas detales, įskaitant griuvėsius ir nuotrupas.

Žvelgdamas į savo kūrinį vyras mįslingai pastebėjo: „yra aukšti ir maži lygiai, todėl kiekvieną plytelę reikia atitaikyti“.

Saldžios Didžiosios Kinijos sienos gamybai prireikė 80 tonų šokolado. Beje, sieną akylai saugo žymioji armija – taip pat išpildyta iš šokolado.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: Telegraph.com
Nuotraukos: metro.co.uk
Meniu.lt informacija