Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Komfortišką atmosferą „California“ kuria ne tik viduje, bet ir lauke

2011-06-08
Paskelbk savo straipsnį

Ne vienas slenkstį mina norėdamas paragauti tapas - populiarių ispaniškos virtuvės užkandžių bei keptų krevečių su česnaku ar tikro amerikietiško mėsainio, su kapota jautiena ir šviežiomis daržovėmis, bei nachios traškučiais. „Californijoje“ kainos ir vynų meniu liberalūs: net ir daugelis brangesnių vynų pilstomi taurėmis. Be pastarųjų galima rinktis įvairius kokteilius bei tauriuosius gėrimus: konjakus, vynus, šampanus (12 pozicijų). Penktadieniais bei šeštadieniais baras sausakimšas ir dirba iki 5 valandos ryto, iki to laiko galima rinktis ir bet kurį patiekalą iš meniu. Šeimininkai juokauja, kad „California“ išgelbėjo ne vieną alkaną vakarėlių liūtą .

Šiemet tęsiamos pirmų metų tradicijos, kai atšilus orams, ilgai laukta saule bei šiluma kviečiama pasidžiaugti lauke. „California“ lauko baras šiais metais klientus pasitiks gerokai atsinaujinęs ir padidėjęs – galima bus prisėsti ir prie baro, ir prie staliukų bei pasimėgauti šaltu šampanu, gaiviais kokteiliai ir lengvais bei labai skaniais užkandžiais.

Kaip žinia, visa Europa ir, dar labiau, Lietuva laukia artėjančio Europos krepšinio čempionato. Visos rungtynės bus transliuojamos ne tik jau daugelio pamėgtoje „Californijoje“, bet ir lauko bare, tad visi norintieji galės įsijausti į žaidimą po atviru dangumi.

Barą „California“ rasite Subačiaus g.2, Vilniuje. Telefonas pasiteiravimui: +370 652 65551
Daugiau informacijos: www.california.lt

Nuotraukos: Antanas Kairys

2011 06 08