Kokteilių baras „Shooters“ – nauja erdvė ieškantiems kokybės (Vilnius)

Kokteilių baras „Shooters“ – nauja erdvė ieškantiems kokybės (Vilnius)

Naujovė pačiame sostinės centre – Totorių gatvėje 3 įsikūręs naktinis baras „Shooters“. Visi, kas pasiilgo privatumo, nuoširdaus bendravimo ir išskirtinio dėmesio, užsukę į šį naktinį barą bus maloniai nustebinti. Baro vadovų, kurie, beje, yra ir baro barmenai, ilgai brandinta mintis apie kokybišką, išskirtinę pasilinksminimų vietą Vilniuje tapo realybe.

Į „Shooters“ užsukę svečiai čia ras net tris stilingai įrengtas sales – viršuje pasitinka pagrindinė salė, kurioje galima prisėsti prie baro ir stebėti įspūdingus barmenų pasirodymus, apačioje esanti „lounge“ stiliaus erdvė, skirta atsikvėpti nuo šurmulio ir pasimėgauti privatumu, bei VIP zona, į kurią patekti gali tik išskirtiniai baro lankytojai, turintys specialias „Shooters“ korteles.

Jauku kaip namie
„Norime, kad žmogus užsukęs į mūsų barą, pasijustų kaip namuose. Baro padavėjų ir barmenų dėmesingumas ir šiltas bendravimas su svečiais –  tai mūsų vizitinė kortelė. Kiekvieną užsukusį klientą pasitinkame su šypsena. Iš pradžių lankytojai net stebėdavosi, jog pasisveikiname su kiekvienu užsukusiu pasisvečiuoti“, – sakė „Shooters“ administratorius Aistis Kiškūnas.

Bare „Shooters“ plakama daugiau nei 300 rūšių kokteilių bei apie 40 rūšių vieno gurkšnio gėrimų (angliškai „short drink“), todėl patenkinti bus net išrankiausi svečiai. „Prieiname prie kiekvieno svečio ir klausiame, kokio kokteilio jis norėtų – saldaus, rūgštaus, saldžiarūgščio... Pasiteiraujame, kas kokius ingredientus labiausiai mėgsta – gal jam prie širdies vyšnios, gal kokosai, o gal ananasai. Išsiaiškinę kliento skonį, suplakame kokteilį. Mums dažnai net meniu nereikia“, – šypsojosi administratorius ir barmenas Aistis.

„Shooters“ vadovai Aistis Kiškūnas ir Vytautas Miškinis nėra naujokai naktinių barų versle – ketverius metus vaikinai darbavosi viename Vilniaus kokteilių bare, o pasisėmę patirties nusprendė sukurti puikią pasilinksminimų vietą.

Visus nuogąstaujančius, kad bare dažniausiai lankosi žalias jaunimėlis, „Shooters“ administratorius A. Kiškūnas nuramino: „Mūsų bare net alaus nėra, mes orientuojamės į visai kitą publiką. Be to, griežta baro apsauga garantuoja tvarką ir saugumą“.

Kiekvieną savaitgalį svečių laukia staigmenos
Pasak Aisčio, bare „Shooters“ būna ir teminių vakarėlių. Pavyzdžiui, neseniai vyko „Šviesoforo“ vakarėlis. Antros pusės ieškantys svečiai galėjo pasipuošti žalios spalvos akcentais, o jeigu baro lankytojas nenori su niekuo bendrauti, jo aprangoje galėjo dominuoti raudona spalva“.

„Panašių smagių vakarėlių dar rengsime ne vieną, lankytojams tai labai patinka. Na, o kovo 28 dieną bare numatomas grandiozinis renginys – bus pristatomas didžiausias ir brangiausias kokteilis Lietuvoje. Gali būti, kad sieksime Lietuvos rekordo. Vakaro metu skelbsime aukcioną ir siūlysime lankytojams paragauti brangiausio vieno gurkšnio gėrimo, vakarėlyje karaliaus ir diskžokėjai, ir, žinoma, gera nuotaika“, – žadėjo Aistis.

Daugiau apie barą>>

Regina Mikutavičienė
Sauliaus Venckaus nuotr.
„Laisvalaikio“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną