Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Klube „Artistai“ visą vasarą vyks nemokami renginiai

2010-06-28
Paskelbk savo straipsnį

Nedidelėje Šv. Kazimiero gatvelėje veikiantis klubas „Artistai“ kaitresnę vasaros dieną kviečia prisėsti lauko kavinėje, kuri talpina iki 200 žmonių. Čia ne tik smagu atsikvėpti ir atsigaivinti, tačiau ir papramogauti. Vasarą „Artistai“ kiekvieną savaitę kvies į kelis nemokamus renginius...

Ne paslaptis, kad miestas vasarą pasikeičia – vietoj sostinės gyventojų, kurie arba pabėga į gamtą arba atostogauja, senamiesčio gatvėse sutinkame vis daugiau užsieniečių...O kartais jei būname mieste apninka mintis – ką nuveikti? Pasak „Artistų“ šeimininko, Audriaus Žydelio, verta dažniau sekti naujienas puslapyje www.artistai.lt – čia rasite klubo programą, ir tarp daugybės renginių išsirinksite sau patinkančius. Tad skubėkite rezervuoti vietas, nes atėjus galite nerasti kur prisėsti!

Kiekviename mūsų slepiasi artistas

„Artistuose“ rasite laisvą, neįpareigojančią aplinką, kurioje kiekvienas pasijus savas ir atras vietą, galės pabendrauti su draugais. Kiekvienas, kuris turi savyje nors mažą artisto gyslelę yra laukiamas – gali padainuoti karaoke, ar tiesiog pasiklausyti gerų koncertų, dainuojamosios poezijos.

Vieni ateina linksmintis – kiti pasipuikuoti?

Paklausus apie ateities planus, p. Audrius akimirką susimąstė: „Labai norėčiau pakeisti žmonių požiūri, mat vieni ateina į klubą su gera nuotaiką, atviri bendravimui, o kiti mano, kad ras jau sukurtą pramogą – ateina pasirodyti ir pasipuikuoti. Reikėtų pasidžiaugti, kad per pastaruosius metus pramogų/laisvalaikio kultūra pasikeitė teigiama linkme, tačiau dar nemaža dalis žmonių iškrenta iš konteksto. Tad norėčiau ir kuo nuoširdžiausiai linkiu, kad per artimiausius metus pasikeistų žmonių požiūris vieni į kitus. Jei žmogus nori pasilinksminti, tai jis taps tame veiksme turi dalyvauti...“

Jei pradės urgzti pilvas

Beje, reikėtų paminėti ir apie virtuvę – bepramogaudami čia galite ir pavalgyti. Maistui gaminti naudojami atrinkti, aukštos kokybės lietuviški produktai, todėl patiekalai visada gardūs. Siūloma skanauti europietiškos virtuvės patiekalų, o taip pat pietauti darbo dienomis nuo 11 iki 15 valandos. Kasdien rasite vis kit ą dienos pasiūlymą.

Gyva muzika klube, diskotekos, karaokės vakarai, sporto varžybų transliacijos, vakarėliai ir tai dar toli gražu ne viskas kas slepiasi tarp „Artistų“ sienų.

Daugiau apie klubą>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: iš „Artistų“ archyvo
MENIU.LT informacija

2010 06 27