Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Klubas „G“ - Jasinskio gatvė 16C grįžta į žemėlapį

2011-08-28
Paskelbk savo straipsnį

Viena didesnių permainų Vilniuje šį rugsėjį bus po tylos sugrįžęs klubas „G“ ir jo naujasis sezonas. Dešimtmetį čia esantis naktinis klubas - bunkeris augino išskirtinę šokių muzikos kultūrą ir savą naktinėtojų kartą, didžėjus ir vakarėlių organizatorius, geriausių kvietimų rašytojus, barmenus bei apsauginius.

Dabar klubas „G“ grįžta su jėga ir atgaivina griežtą šios vietos tradiciją – stiprų „face control“. Ryškiausia antraštė atsinaujinusiai vietai – nauja programa. Jau greitai gausite kvietimus į penktadieniais vyksiančius užsienio „Drum & Bass“, „Breaks“, „Techno“,„Minimal“, „House“ bei „Hard Techno“ žvaigždžių pasirodymus. Taip pat į senąjį bunkerį grįžta patyre vakarėlių organizatoriai:„AMMO“ komanda, „Amenų broliai“, „Techstylism“, Moodbase, Astralas, „Mix Subas“, „AIR Music“ bei daug kitų.
Dešimt metų veikiantis klubas pakeitė beveik viską nuo interjero iki garso sistemos. Vakarėlius su kokybiškiausia garso technika papildys ir moderni apšvietimo sistema bei azoto patrankos. Nesikeičia tik visiems sava tapusi „G“ raidė ir muzikinis klubo formatas: drum & bass, techno, house, breaks, electro, minimal stiliai. Šeštadienių programa rūpinsis gerai žinomas DJ Mantini su vakarėlių serija„Taste It!“. Naujajam sezonui po savo vėliavą jis subūrė ryškiausius R'n'B ir Hip Hop stilių atlikėjus.

Patamsėjusiu ir minimalistiškai pagražėjusiu interjeru besidžiaugiantys klubo savininkai taip pat patobulino klubo „G“ logotipą, kuris dabar puošia renginių skrajutes ir jau ruošiamą inovatyvios klubo narystės atributiką.

Rugsėjo 9 dieną, penktadienį naują erą sezono atidarymo vakarėlyje įtvirtins geri, savi didžėjai.

Prie pulto lenkiasi: Loranas Vaitkus, Manfredas, „The Sneekers“, Benua, JaZzy,
Sonik, Moodbase ir Mamania.  Vaizdus ant sienų keis – VJ Full Screen.

Organizatorių informacija
Nuotrauka: inmagine.com

2011 08 28