Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Klientai į naują "Sanitex" parduotuvę pateks tik su kortelėmis

2010-01-11
Paskelbk savo straipsnį

Prekybos įmonė "Sanitex" Vilniuje, Ukmergės gatvėje, atidarė naują didmeninę parduotuvę – "Promo Cash&Carry". Tai pirmoji parduotuvė Lietuvoje, kurioje gali apsipirkti tik turintys kliento korteles.

Pasak "Cash&Carry" tinklo vadovo Mariaus Geštauto, "Sanitex" didmeninės prekybos centrai orientuojasi į verslo klientus ir siūlo platų ir unikalų prekių asortimentą, nuo žinomiausių prekinių ženklų iki nežinomų, tačiau atitinkančių kokybės ir kainos santykį. Klientai gali rinktis iš plataus maisto prekių, alkoholinių gėrimų, asmens higienos ir buitinės chemijos priemonių asortimento bei gausybės prekių, skirtų profesionaliam naudojimui. Prekių asortimentas yra nuolatos atnaujinamas ir tobulinamas atsižvelgiant į dabartinius kliento poreikius.

Vilniuje įkurtas naujasis "Promo Cash&Carry" prekybos centras, kurio plotas siekia 3500 kvd. metrų, yra pirmasis Lietuvoje į kurį gali patekti tik turintys kliento kortelę. Pasaulyje toks prekybos centro veiklos modelis nėra naujiena ir jau pasiteisino: JAV veikia tinklas "COSTCO", Europoje – "MAKRO", "METRO", Suomijoje – "HEINO".

"Promo" arba "Sanitex" kliento kortelė suteikia teisę ne tik patekti į prekybos centrą, bet garantuoja ir išskirtinius pasiūlymus visuose "Sanitex Cash&Carry" ir "Promo Cash&Carry" centruose. Kortelių savininkams galioja daugiau nei 120 ypatingų pasiūlymų, daug kitų akcijų. "Siekiame išmokyti klientus planuoti savo pirkinius, pirkti prekes rečiau, tačiau didesniais kiekiais ir taip sutaupyti", - sakė M.Geštautas.

Taip pat, šių metų gruodžio pradžioje, "Sanitex" atidarė antrąjį šalyje "Promo Cash&Carry" prekybos centrą Panevėžyje. Apsipirkimo prekybos centre taisyklės išlieka tokios pat, kaip ir sostinėje: prekybos centre galės apsipirkti kiekvienas, turintis kliento kortelę. Naujose "Sanitex" parduotuvėse Vilniuje ir Panevėžyje dirba 106 darbuotojai.

Kortelę galima gauti užpildžius anketą prekybos centre arba internete, "Sanitex" tinklalapyje www.sanitex.eu.

Lietuvoje yra septyni įprastiniai "Sanitex" "Cash&Carry" prekybos centrai: du prekybos centrai Kaune, po vieną Šiauliuose, Alytuje, Utenoje, Klaipėdoje, Vilniuje, Panevėžyje.

"Sanitex" informacija