Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

KITCHEN WEAR BY UGI – tai naujiena virtuvės madų padangėje!

2015-09-22
Paskelbk savo straipsnį

APIE PRADŽIAS. Kartais, kad prasidėtų kažkas įdomaus, tereikia atidžiau įsižiūrėti į tai, kas įprasta. Žmonės, kuriems virtuvė tėra virtuvė, o maistas tėra maistas, ir prijuostė atrodo tiesiog prijuostė. Tai ne apie mus. Mums virtuvė – žaidimų, eksperimentų ir fantazijos vieta, kurioje galite būti, kuo tik panorėsit: gražuole iš žurnalo viršelio, jaukia mama, kūrybingu kulinaru, stilinga vakarėlio siela ar blynus kepančiu vaiku. Tačiau kad virstumėt bet kuriuo iš jų, ar visais iš karto, jums reikės UGI.

APIE MADĄ. UGI virtuvėje nuolat siaučia mados vėjai. Čia, kaip ir ant Paryžiaus ar Milano aukštosios mados podiumų, pavasarį keičia žiema, vienas spalvas keičia kitos, tekstūros, formos, modeliai mainosi maišydamiesi vieni su kitais. Mums patinka žaisti madą virtuvėje.

APIE KOKYBĘ.
Vienintelė tema, kurioje nepripažįstame išlygų, - kokybė. Tai esminė sąlyga UGI virtuvės madai išlikti ypatinga net ir pavojingomis virtuvės sąlygomis, kur nuolat siaučia padažų lietus ar miltų audros. Pirmenybę teikiame natūraliems ir atspariems lino, aukštos kokybės medvilnės audiniams, tačiau nustebsite, kaip toli mus nuneša fantazija.

APIE PROGAS. Neseniai sukūrėme prijuostę nuotakai. Ir tai atsakymas, ar yra progų, kuriomis nedera dovanoti UGI. Kai kurie žmonės UGI prijuostėmis pasipuošia virtuvės sieną. Ką gi, toks būdas mums taip pat patinka!

APIE AISTRĄ. Nieko naujo nepasakysime: kad sukurtum kažką nuostabaus, turi degti. Įvertinkite mūsų aistrą, virtusią stilingais, jaukiais, žaismingais ir madingais UGI pavidalais.

Dovanokite UGI. Būkite UGI.

KITCHEN WEAR BY UGI prijuosčių galima įsigyti el. svetainėje http://www.ugiprijuostes.lt