Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kinų Rožė“ suteikia galimybę pamatyti, kaip ruošiamas pasirinktas patiekalas (Vilnius)

2009-12-07
Paskelbk savo straipsnį

Sostinės centre, J.Jasinskio gatvėje įsikūrusioje svetainėje „Kinų rožė“ jauku ir romantiškai porelei, ir didesnei kompanijai ar šeimai, kadangi šio restorano erdvė sumaniai suskaidyta į kelias zonas. Čia lankosi ir tie, kuriems smalsu pažiūrėti, kaip yra gaminamas jų užsakytas patiekalas ant „gyvos“ ugnies, kurios „liežuviai“ suteikia savotiško žavesio jausmą.

Šiame restorane jūs ne tik paragausite aukščiausios kokybės tradicinio centrinės ir rytų regionų Kinijos maisto, bet ir galėsite prieiti prie jį ruošiančio šefo, o jei esate buvę Kinijoje - įvertinti jo profesionalumą bei akyliau stebėti maisto gamybą. Kaip ir kituose „Kinų rožės“ restoranuose, darbo dienų metu galėsite greitai papietauti ar surengti darbo susitikimą – siūlome visada šviežius ir kokybiškus verslo pietus.

Būtinai įvertinkite naują patiekalų skonį! Restoranas siūlo natūralesnį patiekalų skonį, kadangi visi patiekalai restorane gaminami be skonio stipriklių ir dažiklių! Visuomet švieži ir kruopščiai pagaminti, o nuo šiol, taikant naują gamybos technologiją – be papildomų maisto priedų. Natūralių produktų bei iš jų pagamintų patiekalų skonis yra subtilesnis ir kokybiškesnis.

Šio restorano kolektyvas lieka ištikimas savo nuolatiniams klientams, kurie ne tik gali naudotis nuolaidų kortelėmis, „Kinų rožės“ pinigais ar  specialiomis akcijomis. Kaip ir pridera aukštos klasės restorane – padavėja Jus prisimins, o gal būt jau žinos Jūsų mėgstamus patiekalus ir gėrimus...

„Kinų rožėje“ švenčiamos tradicinės šventės ir specialios „Kinų rožės“ progos – „Rožių diena“, Kinų naujieji metai, vaikų šventės. Čia visada laukiami kokybišką maistą ir skoningą aplinką vertinantys kinų maisto gerbėjai.

Daugiau apie restoraną>>

Informacija restorano
Nuotraukos: Andriaus Zeigio
Meniu.lt informacija