Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kinijos restorano virtuvėje pluša robotai

2009-10-30
Paskelbk savo straipsnį

Kinijoje, Gunači (Guangxi) provincijoje atidarytas restoranas „I robot“ (Aš robotas), kuriame nėra nė vieno virėjo, paprastais žodžiais kalbant – visus patiekalus gamina robotai.

Restorano valdytojas Huang Xianghao, pasakoja, kad robotai-virėjai geba paruošti tūkstančius kinietiškų patiekalų, o tam sugaišta vos tris minutes.

„Mūsų restorane kainos tokios pačios, kaip ir kituose šalies restoranuose, o be to, mūsų darbuotojams–robotams pavyksta gaminti dar skaniau,“ – žiniasklaidai pasakojo ponas Xianghao.

Kiniečių virtuvė didžiuojasi savo išskirtinumu bei sveikų patiekalų įvairove. „Dauguma mūsų klientų stebisi, jog robotai gali gaminti taip skaniai. Neįprasti darbuotojai dirba efektyviai ir higieniškai,“ – komentavo vyras.

Savo duomenų bazėje robotai turi didžiulį kiekį skirtingų receptų (kiekvienas atskirai - 300 receptų), kuriais sėkmingai naudojasi, tačiau be žmogaus pagalbos negali apsieiti tik tuomet, kai reikia paruošti ingredientus. Ką gi, mūsų šalyje tokie darbuotojai būtų tikra svajonė - nei valgyt prašo, nei skundžiasi, tik dirba ir dirba… Tačiau, ne viskas taip paprasta…

„Jie pigesni (kiekvienas atsieina 43.000 JAV dolerių per metus), tačiau net ir mažiausiomis sąnaudomis – elektra ir priežiūra visgi kainuoja.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: hoteliermiddleeast.com
Nuotraukos: hoteliermiddleeast.com
Meniu.lt informacija