Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kinijoje klesti gerų vynų tuščių butelių verslas

2011-01-21
Paskelbk savo straipsnį

Praeitais metais Kinija buvo greičiausiai auganti vyno rinka pasaulyje. Brangių vynų pasiūla mažesnė nei paklausa, tad toks reiškinys suteikia puikią terpę vyno padirbinėtojams, kurie superka tuščius gerų vynų butelius, o paskui pripildo juos prastesniu vynu.

Šiuo metu „ant bangos“ Chateau Lafite Rothschild 1982 vynas. Vienas tuščias šio vyno butelis aukcione gali būti parduotas už daugiau nei 8200 litų. Ir visa tai, siekiant patenkinti turtingų kinų įnorius. Norintiems parduotį tokį butelį, labai svarbi sąlyga – butelio etiketė turi būti nepažeista ir kuo puikiausios būklės.

Vienas iš tuščių butelių kolekcionierių atskleidė, kad jie superka tik šiuo metu populiariausių Kinijoje Lafite ir Maotai vynų butelius.Už gero Lafite Rothschild vyno butelį kolekcionieriai sumoka virš 1100 litų. Vyras atskleidė, kad jie superka tuščius vyno butelius iš Šanchajaus ir Pekino restoranų bei barų iki kinų Naujųjų metų, vasario mėnesio. Tai sezono pikas, kadangi orientuojamasi į vyno mėgėjus, kurie nori švęsti stilingai. Kitas butelių kolekcionierius teigė, kad superka tik originalus, o vyno butelis turi būti kuo geresnės būklės.

Šaltinis: telegraph.co.uk
Nuotraukos: inmagine.com
MENIU.LT informacija

2011 01 21