Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kibinai– dėmesio centre

2013-07-25
Paskelbk savo straipsnį

Kavinė neatrodo kukliai, nors ir savo ištaigingumu neprilygsta „didžiajai sesei“ – Karališkai senąjai kibininei, esančiai prie Vilniaus – Kauno autostrados, ir nėra tokia archaiška, kaip kibininė greta Trakų pilies tilto. Tačiau kokybės standartai visose bendrovės kavinėse yra vienodi – lankytojai gali išragauti visą kibinų asortimentą, įskaitant vegetariškus (su varške ir špinatais) bei desertinius. Iš kitų firminių patiekalų yra siūlomos sriubos, troškiniai, lietiniai blynai, tradicinis kmynų gėrimas, „Kibininės“ alus; lankytojai gali smaguriauti tiek karaimų, tiek ir tradicinės lietuvių virtuvės patiekalais. Prie arbatos ar kavos galima užsisakyti totoriškojo šimtalapio ir paskanauti krupniko, kuris, beje, taip pat yra laikomas karaimų gėrimu. Aplinkinių ofisų darbuotojams darbo dienomis yra rengiami verslo pietūs; kibinus ir kitus patiekalus didesniais kiekiais galima užsisakyti išsinešimui.

Iš anksčiau toje vietoje buvusios blyninės kavinė paveldėjo didžiulius vitrininius langus, įsitaisius prie kurių galima šiek tiek iš aukšto apžvelgti Vilniaus gatve vaikštinėjančią publiką. Vasaros metu veikia ir nedidelė lauko aikštelė – eismas šioje Vilniaus gatvės dalyje uždarytas, tad vietos yra pakankamai. Nenorint puikuotis vitrinoje, galima užsiimti vieną iš staliukų salės gilumoje.

Kavinės interjeras yra ganėtinai dalykiškas, neprovokuojantis ilgam atsipalaidavimui, kaip kad yra užmiesčio restoranuose. Nieko nuostabaus – spartus  miesto centro ritmas diktuoja savo sąlygas, todėl nemaža maisto dalis yra parduodama išsinešimui. Vilniečiai ir miesto svečiai neretai vertina kibinus kaip kokybišką greitojo maisto atmainą – galimybę greitai ir skaniai užkąsti ir skubėti, skubėti... UAB „Karališkoji kibininė“ sumaniai atliepia šį poreikį ir vadovaudamasi šūkiu „Kibinai veža“ steigia ne tik stacionarias, bet ir mobilias kavines. 10 mikroautobusiukų, papuoštų firmine grafika, kiekvieną rytą išrieda į pozicijas prie stambiųjų prekybos centrų tam, kad kuo daugiau žmonių paragautų ir įvertintų karaimų virtuvės privalumus.

Lankytojų patogumui „Senoji kibininė“, įsikūrusi senamiestyje, penktadieniais ir šeštadieniais, dirba net iki 2 val. nakties.

Tik nepamirškite pasiimti ar įsigyti nuolaidų kortelės, nes su ja Jūs gausite 10 proc. nuolaidą sąskaitai!

Linkime akimis pamatyti, gomuriu pajusti,  širdimi įsimylėti... Maloniai lauksime Jūsų visų.

Dagiau informacijos www.kibinas.lt

Jonas Malinauskas
meniu.lt nuotraukos