Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ketvirtus metus iš eilės „Tamsta“ tituluota svetingiausiu Vilniaus muzikos klubu

2011-11-26
Paskelbk savo straipsnį
Pasak „Tamstos“ vadovės Onos Rimeikienės, smagiausia tai, kad apdovanojimą skyrė vilniečiai ir miesto svečiai. „Džiaugiamės, kad mūsų nuoširdus ir mylimas darbas žmonių nepaliko abejingų. Šis įvertinimas yra ne tik „Tamstos“, bet visos klubo šeimos – visų darbuotojų, puikių čia pasirodančių muzikantų ir ištikimų bei draugiškų lankytojų nuopelnas. Kasmet stengiamės neužmigti ant laurų, pasiūlyti geriausią muziką ir aptarnavimą, su kiekvienu svečiu elgtis kaip su draugu“, – sakė ji.

Klubo vadovės teigimu, „Tamstos“ vardas gerai žinomas Vilniuje ir dėl plataus koncertų spektro. „Stengiamės padėti atrasti klausytojams lietuviškos muzikos perliukus ir ryškius užsienio talentus. Mūsų klube vyksta įvairūs jauniems atlikėjams skirti konkursai, kurių metu ypač gausu jaunimo, o į mėgiamų grupių gyvo garso koncertus dažnai gausiais būriais traukia ir vyresnė publika. Smagu, kad pas mus užsuka ne tik vilniečiai, bet ir kitų miestų gyventojai, netrūksta svečių iš užsienio šalių, o puikiausia – kad visi taikiai sugyvena ir nuolat sugrįžta“, – šypsojosi O.Rimeikienė. Jos priimta jau ketvirtoji „Svetingiausio Vilniaus muzikinio klubo“ lelija džiugins visų „Tamstos“ lankytojų akį kartu su ankstesnių metų apdovanojimais.

Vilniaus miesto savivaldybės Turizmo skyrius kasmet organizuoja konkursą „Vilniaus svetingumas“. Šiemet visi norintys balsuoti už svetingiausius sostinėje įsikūrusius viešbučius, svečių namus, restoranus, kavines, muzikinius klubus, barus, muziejus, galerijas, atvykstamojo turizmo agentūras ar Vilniuje ekskursijas vedančius gidus galėjo balsuoti nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Šiuo konkursu siekiama gerinti viešbučių, svečių namų, restoranų, kavinių, muzikinių klubų, barų, muziejų, galerijų, atvykstamojo turizmo agentūrų ir gidų teikiamų paslaugų kokybę, skatinti kuo svetingiau aptarnauti vilniečius ir miesto svečius, ir taip siekti, kad Vilnius taptų viena svetingiausių Europos sostinių.