Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kepsninė, orkaitė ir rūkykla vienoje vietoje

2012-03-21
Paskelbk savo straipsnį

Šiais metais LBKA gretas papildė naujas narys – UAB “R-CENTRAS”, kurie ir pristato, Lietuvoje dar nelabai žinomas, lauko kepsnines – Big Green Egg. Tai plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės. Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Big Green Egg atlieka pagrindines funkcijas: kepsninės, kurioje lengvai reguliuojama temperatūra iki 400º C, orkaitės, kurioje galima kepti duoną, picą, gaminti troškinius ir kepti pyragus ir rūkyklos, itin tiksliai reguliuojančios net mažas temperatūras.

Su šiomis kepsninėmis LBKA ruošiasi į turą per Lietuvą, kur visi norintys galės paragauti ant ugnies paruošto maisto. “Kai mes dalyvaudavome pasaulio barbekiu čempionatuose, tokias kepsnines duodavo komandoms,o mums tai būdavo svajonė, ir štai jau jie Lietuvoje ir mes jau galėsime jais naudotis.” – džiaugiasi LBKA nariai.

Pirmas šios kepsninės pristatymas bus parodoje RESTA balandžio mėn. Visi kviečiami pasmaguriauti.