Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kempinski” viešbutis išrinktas geriausiu nauju viešbučiu Europoje

2013-10-22
Paskelbk savo straipsnį

 „TripAdvisor“ pranešime spaudai teigiama,  kad į sąrašą įtraukti ir įvertinti 33 viešbučiai iš 18 pasaulio šalių, kurie buvo atidaryti nuo 2012 iki 2013 m. birželio mėn. ir surinko ne mažiau kaip 30 svečių atsiliepimų. Šie viešbučiai svečiams buvo labiausiai įsimintini ir pelnė ne mažiau kaip keturis iš penkių galimų viešbučiuose apsigyvenusių svečių įvertinimo taškų „TripAdvisor“ internetiniame puslapyje.

„TripAdvisor“ identifikavo naujus viešbučius, kurie mūsų bendruomenei paliko neišdildomą įspūdį nuo to laiko, kai pirmą kartą atvėrė duris, - pranešime teigia „TripAdvisor“ marketingo vadovė Barbara Messing.  – Nepriklausimai nuo to, ar keliaujama užsienyje, ar netoli namų, mes skatiname keliautojus išbandyti šiuos naujus, kitų keliautojų aukštai vertinamus viešbučius.“

 „Suteiktas apdovanojimas yra puikus pasiekimas, nes nėra lengva tapti vienu iš 10 „TripAdvisor“ išrinktų „karščiausių“ naujų viešbučių, kurių pasiekimai priklauso nuo apsilankiusiųjų juose svečių įvertinimų, - teigia „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbučio direktorius Noelis Attardas. - Čia atsižvelgiama ir į architektūrinę vertę,  istoriniam pastatui  tapus prabangiu viešbučiu, ir į aukštos klasės aptarnavimą, kuris  susideda iš  visų  komandos narių dėmesingumo bei atidumo detalėms, privalomoms šioje industrijoje. Po to, kai šiais metais patekome į „Condé Nast Traveler“ skelbiamų geriausių naujų viešbučių sąrašą, mes ypač džiaugiamės šiuo dar vienu  įvertinimu, reiškiančiu, kad visi komandos nariai prisideda prie viešbučio sėkmės.“

 „TripAdvisor“ yra didžiausias pasaulyje kelionių puslapis, padedantis keliautojams planuoti kelionę bei siūlantis jiems kitų keliautojų patarimus bei įvertinimus. Šis  internetinis puslapis jungia didžiausią pasaulyje keliautojų bendruomenę – 260 milijonų kiekvieną mėnesį apsilankančių vartotojų ir daugiau nei 100 milijonų jų nuomonių, įvertinant 2.7 milijonus apgyvendinimo vietų, restoranų bei pramogų. Internetinis puslapis veikia 34 pasaulio šalyse.