Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ - dideli pokyčiai

2017-01-08
Paskelbk savo straipsnį

Naujasis generalinis direktorius kilęs iš Vokietijos. 2009 m. jis baigė Dubajuje įsikūrusią Emirates Academy of Hospitality  ir ėjo įmonės veiklos analitiko pareigas pagrindinėje „Kempinski“ būstinėje  Ženevoje, būdamas tiesiogiai pavaldus kompanijos vykdomajam direktoriui.  Po dvejų metų buvo  paskirtas regiono veiklos direktoriumi, atsakingu už visus „Kempinski“ viešbučius Kinijoje ir pirmojo  kiniško viešbučių prabangos prekės ženklo „NUO“ vystymo strategiją.

2013 m. vasarą, būdamas 26-erių, Kai Schukowski buvo paskirtas prabangaus JAE kurortinio viešbučio „Kempinski Hotel Adjman“ vadovu, o netrukus – jo vykdomuoju direktoriumi. 2015 m. spalį sėkmingai  viešbučiui vadovavęs p. Schukowski buvo įvertintas prestižiniu „Hotel Manager / EAM of the Year“  apdovanojimu , o 2016 m. sausį jis buvo paskirtas viešbučio generaliniu direktoriumi. Kai Schukowski,  kuriam dabar 30 metų, yra jauniausias generalinis direktorius per visą „Kempinski“ grupės istoriją.
Apie savo naująsias p areigas p. Schukowski sakė: „Po darbo „Kempinski“ grupėje Kinijoje ir  generalinio direktoriaus pareigų Viduriniuosiuose Rytuose džiaugiuosi, kad grįžtu į Europą, kur yra mūsų viešbučių grupės šaknys.  „Kempinski Hotel Cathedral Square“, įsikūręs sostinės širdyje, yra tikras brangakmenis ir viešbučių Baltijos šalyse lyderis. Viešbutis nuolat priskiriamas prie geriausių pasaulyje, vertinant svečių atsiliepimus, todėl būtent jį pirmiausia renkasi mūsų žymūs ir įtakingi klientai.
Tikiuosi tęsti sėkmingą jo veiklą ir į šį laikui nepavaldų prabangų viešbutį atnešti šviežių idėjų bei savo kūrybingumo.“

Apie viešbutį „Kempinski Hotel Cathedral Square“
Viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“ įkurtas Vilniaus senamiestyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Viešbutyje yra 96 prabangūs kambariai ir apartamentai, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į senamiestį ir vieną didžiausių miesto įžymybių – Katedros aikštę.
Ypatinga vieta, turtinga istorija ir stilingas dekoras sukuria prabangos, elegancijos ir išskirtinumo pojūtį.
Būtent todėl viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“ yra ideali vieta keliaujantiesiems poilsio ar verslo tikslais. Viešbutyje veikia apdovanojimą pelnęs restoranas „Telegrafas“, barai „Le Salon Bar & Lounge“, „Atelier Wine Boutique and Tasting Bar“, modernus 600 kv. m konferencijų  centras, taip pat „Kempinski The Spa“ – išskirtinis poilsio ir sveikatingumo centras.