Keisčiausių pasaulyje restoranų aštuntukas (II dalis)

Keisčiausių pasaulyje restoranų aštuntukas (II dalis)

Labai sunku nuspręsti, kurie restoranai yra keisti, o kurie – dar keistesni, nes visi be išimties yra verti dėmesio. Tęsiame apžvalgą.

5 vieta. Restoranas „Clothing Optional Dinner“, veikiantis Niujorke, suburia nudistus iš viso pasaulio, nes čia, tarp tokių pat nuogų žmonių, jie pasijunta savimi. Mieste visi privalo būti bent minimaliai apsirengę, kad gatvėje nesustabdytų policijos pareigūnai, o šiame restorane jie nusimeta visus drabužius: striukes, paltus, sijonus, kelnes, palaidines, marškinius ir apatinius. Juos sudeda į plastikinį maišelį ir žengia į restorano salę. Šis restoranas, kurį įsteigė nudistų klubo nariai, buvo atidarytas 2005 metais. Pasak lankytojų, geriausia reklama – iš lūpų į lūpas ir internete. „Juk tai ne paplūdimys, tai restoranas, kur kiekvienas gali jaustis laisvai“, – komentavo vienas iš klubo narių. Laikydamiesi higienos reikalavimų, padavėjai vaikšto apsirengę, o lankytojai turi sėdėti ant rankšluosčių (moterims siūlomos šilkinės skarelės).

6 vieta. Restoranas „Cabbages and Condoms“, veikiantis Bankoke, Tailande, skatina restorano svečius gyventi „saugiai“. Pagrindinė tema – prezervatyvai. Padavėjai, aptarnaujantys klientus, užsimauna šias apsisaugojimo priemones ant galvos.

7 vieta. Rumunijoje, „Club Count Dracula“ restorane, pasijusite tarsi Drakulos pilyje. Šioje maitinimo bei pramogų įstaigoje jūsų laukia rankos, kurios, atrodo, išauga iš sienos, specialus „vampyro“ šou ir „vampyro“ vynas bei daug kitų atrakcijų.

8 vieta. Lvove, Ukrainoje, viena kavinė įrengta sadomazochizmo tema. Jeigu jus intriguoja pietūs sukaustytomis rankomis, ši kavinė kaip tik jums!

Parengė Elena Germanovič
Nuotraukos: chinadaily.com; kava.lviv.ua
Šaltinis: kava.lviv.ua
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną