Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kavos mėgėjų traukos centras – „Vero Coffee House“ (Kaunas)

2013-05-12
Paskelbk savo straipsnį
Tai vieta kavos gurmanams, kurioje kava yra paruošiama įvairiais būdais, iš kurių kai kurie gali būti dar visai negirdėti (pvz. aeropress, chemex ibrik). Iš viso čia bus galima išbandyti virš 10 skirtingais būdais paruoštos kavos, o taip pat rinktis, kokios rūšies kavą pageidaujate išbandyti.

Taip pat didelėje degustacijų zonoje lankytojai galės pažinti kavą, atrasti kavos pasaulį, ragaudami kavas iš viso pasaulio ir pamatyti kaip žalia kavos pupelė virsta paskrudinta pupele, kurią atitinkamai sumalus galima mėgautis įvairiais kavos gėrimais.

Vietoje skrudinama kava – pats tikriausias kavos šviežumo garantas. „Vero Coffee Housse“ kava bus pakuojama ir parduodama išsinešti. Taip pat bus prekiaujame ir kitų gamintojų kava.

Kavos namai „Vero Coffee Housse“ dar tik kuriasi – baldais kol kas apstatyta tik pusė virš 500 kv. metrų patalpų. Likusioje dalyje planuojami įvairūs renginiai, šokių vakarai. Greitu laiku čia žadama įrengti su kava susijusias ekspozicijas, foto parodas. Taip pat ateityje bus siūlomi ir gėrimai bei užkandžiai. Tačiau mėgstantys kavą jau dabar yra laukiami ir tikrai liks nustebinti.

Meniu.lt informacija ir nuotraukos