Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kavos mėgėjams įteiktas ekologiškesnio vartojimo įrankis

2012-08-20
Paskelbk savo straipsnį
Per mėnesį „Vero Cafe“ kavinėse sunaudojama apie 120 000 vienkartinių puodelių. Sparčiai auganti įmonė stengiasi būti ne tik pirmaujanti, bet ir inovatyvi bei draugiška aplinkai. Todėl klientams nuo šiol siūlo spalvingą ir patogią vienkartinio puodelio alternatyvą.

„Klientui pageidaujant kavą pateikiame ir keramikiniuose puodeliuose, tačiau ilgai ieškojome daugkartinio puodelio, kurį galėtume pasiūlyti klientams išsinešti. Ši inovacija atsirado prieš porą metų Australijoje. Didžiuojamės būdami pirmieji Lietuvoje, pristatę kavos mėgėjams ekologiškesnio vartojimo įrankį“, - džiaugiasi Laima Vėželienė, „Vero Cafe“ direktorė.

Keturių skirtingų dydžių, individualiai pasirenkamų spalvų derinių „KeepCup“ puodeliai gaminami iš mažai energijos reikalaujančio, lengvo, netoksiško plastiko. Į „Vero Cafe“ kavines su šiais puodeliais užsukusiems klientams bus taikoma speciali kainodara. Sumažindama kainas kompanija prisideda prie ekologiškumo skatinimo Lietuvoje.