Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kavos banko“ naujovė – rūšinės kavos mini pakuotės

2013-03-14
Paskelbk savo straipsnį

„Kavos banko“ elektroninėje parduotuvėje http://www.kavosbankas.lt/Kava/Kitos-kavos/Mazos-pakuotes  patys galite susidėlioti norimų paragauti kavos rūšių kolekciją! Galite rinktis RŪŠINES KAVAS iš Brazilijos, Kolumbijos, Kosta Rikos, Etiopijos, Indonezijos, Jamaikos, Meksikos, Peru, Jemeno, Zimbabvės,  Indijos, Kenijos, Papua Naujosios Gvinėjos, Tanzanijos, Nikaragvos, Gvatemalos ir t.t.

O tada jau organizuojate namuose šventę – SU KAVA APLINK PASAULĮ per 23 dienas! Tereikės tik pasirūpinti tinkama muzika ar filmu.

Jei turite draugų, kurie yra kavos gerbėjai, mylėtojai ir aistringi bandytojai, tuomet jiems keletas kavos miniatiūrų arba jūsų parinkta kavos miniatiūrų kolekcija būtų ypatinga dovana.  

Kavos miniatiūrų kainos: 2, 3, 4 litai už 20 gramų pakelį. 14 Lt – už legendinę Jamaikos arba Mėlynojo kalno kavą. 30 Lt – už retą ir pasaulyje brangiausią Indonezijos LUWAK kavą.

„Kavos bankas“ nuolat ieško įvairių kavos ūkių, kad atvežtų Jums naujų kavos rūšių. Vežame kavą tiesiai iš plantacijų. Skrudiname tik Lietuvoje, tik naujo derliaus rūšinę kavą. Vežame tik prinokusias, sveikas ir rinktines pupeles.

„Kavos banko“ informacija
El. parduotuvė: www.kavosbankas.lt
Bendraukime: www.facebook.com/KavosBankas