Kauno gatvėje vėl veikia restoranas „Kinų rožė“ (Vilnius)

Kauno gatvėje vėl veikia restoranas „Kinų rožė“ (Vilnius)

„Kinų rožės“ gerbėjams pranešame, kad jau veikia atnaujintas „Kinų rožės“ restoranas Kauno gatvėje (Kauno g. 15). Po kelių mėnesių remonto darbų, restorano šeimininkai klientams pateikė daug staigmenų ir naujovių.

Restorano interjeru puikiai perteikiama Kinijos dvasia, visi baldai ir puošybos elementai (rankų darbo krėslai bei pertvaros) kruopščiai rinkti žavesio ir nuotykių šalyje. Natūralaus akmens grindys, didžiulis akvariumas, antikvariniai kinų indai, papirusai, paveikslais papuoštos erdvės interjerui suteikia jaukumo. Įdomūs senoviniai kiniški pinigėliai, indai, iš kurių buvo geriama degtinė, tikrai patraukia akį.

Šiame, kaip ir kituose, „Kinų rožės“ restoranuose, jums siūlomas platus kinų patiekalų asortimentas – net apie 300 patiekalų, gaminamų iš kiaulienos, jautienos, avienos, antienos, kalakutienos, jūrų gėrybių bei šviežios žuvies. Šiame restorane derinamos Šiaurės, Rytų bei Pietų Kinijos virtuvės. Maistas gaminamas tik kinų virėjų ir tik pagal šalies tradicijas. Restorano virtuvės šefas žino, kad Rytuose gyvenantys žmonės siekia nenusižengti sveikos mitybos principams, pagal kuriuos maistas privalo būti tik šviežias!

Ši „Kinų rožė“ yra vienintelis kinų restoranas Vilniuje, kuriame siūlomi patiekalai iš gyvos žuvies! Į įstaigą pristatomi gyvi upėtakiai ir karpiai, auginti Lietuvos tvenkiniuose. Žuvys laikomos specialiuose akvariumuose. Upėtakis ar karpis pradedamas gaminti tik tada, kai gaunamas kliento užsakymas. Jeigu norite ko nors išskirtinio, paragaukite keptų varlių šlaunelių su bambukais ar aštrių moliuskų. Restorane rasite ir tradicinių kiniškų desertų – karamelėje keptų obuolių, bananų ir kitų vaisių.

Gyvenantiems ir dirbantiems Kauno gatvėje ar netoliese, labai patogu užsukti verslo pietų, kurie restorane siūlomi 11–14 valandomis. Komplektą sudaro dviejų rūšių salotos, karštasis patiekalas, sriuba, ryžiai. Taip pat svečiai vaišinami arbata ir sausainiais.

„Kinų rožės“ restoranai ruošiasi artėjančioms šventėms – erdvės papuoštos kalėdinėmis dekoracijomis, o nuolatinių klientų laukia malonios ir saldžios šefo dovanėlės. Taip pat visiems restorano svečiams bus dalinami „Kinų rožės“ 2009 metų kalendoriai. Atėję su juo į restoraną, kiekvieną mėnesį tos dienos patiekalui gausite net 30 procentų nuolaidą. Nuolaida galėsite pasinaudoti 3 kartus per mėnesį. Patiekalų kainos bus sumuojamos, o metų pabaigoje gausite „Kinų rožės“ pinigų, kuriai galėsite padengti iki 30 proc. sąskaitos. Taip pat restoranuose vyks šventiniai, tikro garso koncertai. Gruodžio 29 dieną, nuo 18.30 val., muzikantai džiugins svečius Savanorių pr., „Helios city“, esančiame „Kinų rožės“ restorane. Gruodžio 29 dieną koncertas vyks ir Jasinskio gatvėje esančiame restorane, o gruodžio 30 d. – Kauno gatvėje.

Kauno gatvėje esančiame „Kinų rožės“ restorane galite surengti pobūvį iki 25 žmonių. Virtuvės šefas tikrai nustebins jus ir jūsų svečius.

Daugiau apie restoraną>>

Parengė Elena Germanovič
Papildyta restorano „Kinų rožė“
Restorano nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną