Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kauno dienos“ prenumeratos akcija: 1+1

2012-06-19
Paskelbk savo straipsnį


Iki birželio 30-osios
Akcijos „1+1“ esmė ta, kad už 198 litus, pridėjus PVM, užsiprenumeravus laikraštį kitiems metams, kavinė, viešbutis, kirpykla ar notarų biuras kasdien gaus vieną papildomą dienraščio egzempliorių. Tai reiškia, kad kas rytą jūsų nurodytu adresu atkeliaus ne vienas, o du „Kauno dienos“ laikraščiai.

„Daugiau nei 60 metų gyvuojantis dienraštis yra tarsi miesto simbolis. Daugelis kauniečių neįsivaizduoja savo dienos be „Kauno dienos“, todėl kasmet stengiamės savo klientams pasiūlyti įvairių akcijų“, – apie organizuojamą akciją pasakojo „Kauno dienos“ rinkodaros vadybininkė Dovilė Miknevičiūtė.

„Pasiūlymas galios iki birželio 30 d., – pabrėžė D.Miknevičiūtė, – todėl raginame kavinių ir viešbučių atstovus suskubti ir pasinaudoti išskirtine galimybe pradžiuginti miestiečius – savo klientus.“

Visas naujienų paketas
„Verslininkams „Kauno diena“ patraukli ir tuo, kad tai – vienintelis laikraštis Kaune, kuris turi daugiausiai klasifikuotų skelbimų. Tokių palankių pasiūlymų šiais metais daugiau nebebus, todėl norintieji turėtų paskubėti“, – teigė D.Miknevičiūtė.

„Norime, kad kuo daugiau kauniečių gurkšnodami pusryčių kavą ar arbatą, pietaudami, laukdami savo eilės pas notarą ar panašiai turėtų galimybę paskaityti mūsų dienraštį“, – sakė rinkodaros specialistė.

„Kauno diena“ savo skaitytojams kasdien pateikia aktualiausias miesto naujienas, supažindina su Lietuvos, pasaulio, sporto, kultūros aktualijomis.

Kiekvieną dieną dienraščio skaitytojai nemokamai gauna vis kitą dienraščio priedą: „Namai“, „Sveikata“, „Ratai“, „Turtas“, „Pramogų alėja“, „Santaka“, „Pasaulis“, „Aukštyn žemyn“.

„Mūsų skaitytojai visus dienraščio priedus vertina labai teigiamai – juk per savaitę jie gali sužinoti aktualiausią informaciją sveikatos, ekonomikos, politikos temomis, prasiblaškyti leidžia paskalos apie pramogų pasaulio atstovų gyvenimą“, – pasakojo rinkodaros vadybininkė Dovilė Miknevičiūtė.

Vasarą – naujos staigmenos
Be tradicinių savaitinių dienraščio priedų, su „Kauno diena“ leidžiami ir specializuoti žurnalai.

Šiais metais skaitytojai jau sulaukė ne vieno nemokamo papildomo „Kauno dienos“ leidinio. Jaunimui buvo skirtas žurnalas „Kur studijuoti“, verslininkams – „Verslas. Lyderiai 2012“. Besidomintieji sodo, ūkio reikalais galėjo skaityti žurnalus „Tarp miesto ir kaimo“, „Kaimynai“.

Sporto entuziastai džiaugėsi žurnalais, skirtais krepšiniui ir futbolui: „Eurolyga“ ir „Euro 2012“. Apie pramogas ir grožį buvo rašome leidiniuose „Sveikata“, „Vasaros gidas“, „TV diena“.

„Šią vasarą mūsų skaitytojų laukia ir daugiau staigmenų. Birželio pabaigoje išeis visiškai naujas leidinys „Moters triumfas“. Jame skaitytojai ras istorijų ir apie karjeros aukštumas pasiekusias moteris, ir apie moteris, kurios mano, kad svarbiausia yra šeima“, – apie naują nemokamą „Kauno dienos“ žurnalą užsiminė D.Miknevičiūtė.

Prieš pat olimpines žaidynes „Kauno dienos“ skaitytojus pasieks žurnalas „Olimpiada“, kuriame kauniečiai ras išskirtinių interviu su mūsų olimpiečiais, varžybų tvarkaraščius. Bus pateikta informacija apie Lietuvai atstovausiančius sportininkus, jų pasiekimus.


Dienraščio „Kauno diena“ informacija